2020-10-08

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 2, odcinek 34

0

Ostatnie chwile przed finałem pary spędziły na wyznawaniu sobie uczuć. Wierszem, piosenką, szczerymi słowami prosto z serca. Pojawił się też temat pieniędzy, bo nagroda główna to wybór między miłością a 100 tysięcy złotych. No i zatańczyli z Sylwią Madeńską! Głosowanie w darmowej aplikacji zostało zakończone. Kto wygra drugą edycję „Love Island. Wyspa miłości”?

Wszystko o uczestnikach w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na IPLA.TV.

Ostatni dzień pełen przygód i zabaw. Wstajemy! Najpierw jednak trochę rozmów. Finał tuż-tuż, więc panowie zastanawiali się, czy warto wydać i ile z wygranej na transplantację włosów na zakolach. Panie podczas porannego makijażu emocjonowały się natomiast rozmowami z rodzicami i bliskimi, analizując kto i do kogo jest podobny.

Przy śniadaniu podjęli kolejny bardzo ważny temat: pieniądze w związku. - Dzielić tak, ale żebyśmy ja i ty chodzili do pracy i po prostu zarabiali - Dominik odpowiedział na pytanie Julii. - Wtedy łatwiej myśleć o takich sprawach, jak zakładanie rodziny - dodał. - To jest w nim fajne, że chce pracować, ale też wie o tym, że musi zadbać o swoją kobietę - powiedziała dziewczyna, która ma już pewne dochody jako modelka, ale teraz na pierwszym miejscu stawia naukę.

Igor był ciekawy, jaka suma dla Magdy zrobiłaby „wow”. - Jakakolwiek kwota - stwierdziła. - Ja nie lubię, jak mi czegoś brakuje. Nie uważam, że pieniądze są czymś najważniejszym, ale fajnie jest mieć na wszystko, czego potrzebujesz - przedstawiła swój finansowy punkt widzenia. - Jak ludzie mają wspólne mieszkanie, to tam już trzeba się tak naprawdę dzielić - chłopak tłumaczył, że wtedy wszystko pół na pół, bez zastanawiania się, co się stanie, gdy związek się rozpadnie. Oboje zgodnie uznali, że nie mogliby być pracoholikami.

Poważne analizy przerwała wiadomość: „Dziewczyny, poczujcie się piękne i odprężone. Na babski chillout wychodzicie teraz. #zerociasteczek #samewisienki”. Koronowane damy miały swoje pięć minut. Ostatnie chwile przed finałem mogły spędzić bez partnerów, zajadając się truskawkami i popijając prosecco. Wzniosły toasty za ich przyjaźń po programie, za chłopaków i za wspólną dobrą zabawę.

Gdy panie opuściły willę, panowie zajęli się zabawą w... chowanego. Igor bardzo szybko odkrył, że Dominik schował się w leżaku, a Rafał pod pufami. Z kolei Dominik nie miał kłopotów ze znalezieniem Rafała za narożnikiem oraz Igora w basenie. Trzeci z szukających, czyli Rafał wystraszył się schowanego w pufie Igora, ale najdłużej rozglądał się za Dominikiem, który ukrył się za murkiem.

Chłopcy dostali też dużo bardziej wymagające zadanie. Wiadomość brzmiała: „Mordki, prawdziwa męska siła bierze się z wrażliwości. Stanowczy, delikatny i uczuciowy wobec swoich uczuć mężczyzna jest boskim stworzeniem. Przygotujcie się do wieczornej ceremonii, jak należy. #piorojestsilniejszeodbicka #jestessercabiciem”. Wiersz, piosenka, twórczość własna. Mieli wenę? Jak im poszło?

One również otrzymały zadanie: „Afrodyty, wybierzcie stylizacje na wieczór, tak by szczęki chłopaków były zbierane z ziemi. Potem usiądźcie i przelejcie na papier wasze uczucia, tak by mogli się wzruszyć i popłakać. #czekalismynatocalysezon #prawdazwyciezy”. Przymiarki strojów wprawiły dziewczyny w doskonały nastrój. Co dzięki temu powstało w ich w notesach?

No i jest gość specjalny! - Jak weszłam do willi, wszystkie wspomnienia wróciły. Zrobiłam taki ogromny wdech - powiedziała Sylwia Madeńska, triumfatorka pierwszej edycji „Love Island. Wyspa miłości”. - Jestem waszą wierną fanką. Oglądam was codziennie. Cudownie was zobaczyć na żywo! - powitała Islandersów uczestniczka „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” i... razem ćwiczyli kroki salsy. Tabliczka w górę! Dla wszystkich „dziesiątka”.

Nadszedł ten moment. Wieczór był dla nich. Mogli sobie powiedzieć to, co przygotowali wcześniej. Romantyczne i pełne emocji wyznania upamiętniły wspólnie spędzony czas. Przekazali najskrytsze uczucia, jakie ich połączyły w programie. W blasku księżyca, z klasą i elegancją, drżącym głosem, przejęci chwilą... „Kocham Cię” usłyszeliśmy sześć razy.

Która miłość zasługuje na nagrodę główną? Zapraszamy jutro na wielki finał!

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze
© Polsat 2021