2020-10-07

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 2, odcinek 33

0

Nikt nie ma wątpliwości, że finaliści randkowego reality show są teraz na fali. Trzy pary popłynęły w rejs, żeby spędzić ze sobą piękne chwile w andaluzyjskim słońcu na pełnym morzu. Wybrali się również na romantyczne randki, a potem mieli okazję porozmawiać przez internet z rodzicami i bliskimi. Szczęście, radość, zabawa i wzruszenia, czyli „Love Island. Wyspa miłości”!

Wszystko o uczestnikach w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na IPLA.TV.

Miłość albo 100 tysięcy złotych! Która z finałowych par zasługuje najbardziej na ten wybór? Głosowanie w oficjalnej aplikacji trwa do zakończenia czwartkowego odcinka, emitowanego 8 października w Polsacie od godz. 22:10. Dzień później w piątek zapraszamy na wielki finał!

- Już jak do siebie - Magda wzięła Igora za rękę i drugi raz z rzędu skryli się w osobnym pokoju. To nagroda za zwycięstwo w quizie „Wiem o Tobie Wszystko”. - Chyba nieraz potrafię być romantyczny, nie? - dopytywał dziewczynę. - Staram się ciebie traktować jak najlepiej - dodał. Jak przebiegała ich kolejna noc w Kryjówce? Znamy odpowiedź: - Za krótko! - oboje byli bardzo zgodni.

Poranną senność mocno ożywiła wiadomość: „Wyspiątka, zacumowany w porcie szybki katamaran to obsesja każdego Wyspiarza. Macie szczęście, że nie mieszkacie na wyspie bezludnej tylko „Wyspie miłości”. Czas byście odbyli podróż za jeden uśmiech. Będzie bosko! #tylkotrzypary #achjakwspaniale”.

Rywalizują ze sobą, ale morska wyprawa jeszcze bardziej ich do siebie zbliżyła. Wznosili toasty za obecnych i byłych uczestników „Love Island. Wyspa miłości”, a przede wszystkim za łączące ich uczucia. Rozmawiali również o tym, jak program ukształtował ich relacje i uznali, że po powrocie do Polski będzie tylko łatwiej.

To nie koniec atrakcji. Zaglądamy do telefonu: „Serduszka i pikawki! Wspaniale widzieć was w finale! Miłość jest dobra i sprawiedliwa. Już o tym wiecie. Ostatnie dni w willi to czas byście poznali się jeszcze lepiej. Czekają kosmicznie romantyczne randki! Chętni ręka w górę! #piekniimlodzi #budziczazdroscbycludzifantazja”.

- Fajnie, jakbyś przyleciała do mnie, do rodzinnego domu - Igor szukał okazji, aby ponownie podjąć ten temat z Magdą. - Fajnie będzie - potwierdziła, że zapewne tak się wkrótce stanie. - A twoi rodzice jakby zareagowali na mój kryminalistyczny wygląd? - zaciekawił się. - Im to nie przeszkadza, tak mi się wydaje. Chyba... - odparła. - To Magda sobie tutaj wytatuuję - wskazał na miejsce pod okiem, a ona zaproponowała mu inne słowo: drzemka.

Pierwsza randka. Stół, wino oraz rysownik, który uwiecznił Julię i Dominika. - Dowiedziałaś się jakichś nowych rzeczy o sobie w tym programie? - zaciekawił się. - Że mogę przekroczyć granicę i pierwsza zagadałam do chłopaka - odpowiedziała. Okazało się, że on, onieśmielony jej urodą, nie zagadywał, jak inni mężczyźni i właśnie tym ją ujął. To wtedy postanowiła go zdobyć. - Nie widziałem, że jestem w stanie poderwać kobietę moich snów - przyznał.

Druga randka. Stół, wino oraz uroczy zakątek. Na początek Magda i Igor wznieśli toast za budowanie relacji, było mnóstwo śmiechu i niedowierzanie, że w ich przypadku wszystko potoczyło się bardzo szybko. - W szoku byłem, jak powiedziałaś, że jesteś „na tak” - stwierdził. A potem niespodzianka. Dwa białe gołębie, które wypuścili symbolicznie z klatki. Program się wkrótce kończy, więc niech żyje wolność.

Trzecia randka. Stół, wino oraz skrzypaczka, która dodała parę nut romantyzmu do spotkania Oli i Rafała. - Tyle ciężkiej pracy w naszym związku, która zaowocowała mega. Cieszę się z tego - powiedział. - Uważasz, że nasz związek to była jedna wielka ciężka praca? - dopytywała. - Nie było zawsze łatwo. Nasze charaktery są silne i mocne, że musieliśmy to przepracować - przyznał. Jak im się podobała randka? - Nie trzeba było nic mówić. Wystarczyło to spojrzenie, ta muzyka - podsumował. - Za wygraną! - wznieśli toast.

Tymczasem z głośników w willi zaczęła mówić... mama Igora! Wszyscy byli bardzo zaskoczeni sytuacją. Chłopak szybko poszedł się przywitać i po chwili zaprosił do salonu „przyszłą żonę”, żeby poznała teściów. Kolejne łączenie było z rodzicami Magdy, którzy oczywiście chcieli zobaczyć jej partnera. Papier, kamień, nożyce i teraz Dominik przedstawiał swoją Julię mamie i tacie, a potem jej mama oraz znajomi poznali chłopaka. Ostatni randkowicze także otrzymali niespodziankę. Wzruszona i pełna emocji Ola nie mogła dojść do siebie po rozmowie z bliskimi, a na koniec poznała także rodziców Rafała.

Pamiętajcie! Głosowanie trwa!

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze
© Polsat 2021