2020-10-01

Znakomity Karol Dziuba z przebojem U2 „Beautiful Day”

0

W siódmym odcinku „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” został gwiazdą rocka. Jak aktor zaprezentował się w roli Bono, charyzmatycznego lidera grupy U2? Co sprawiło mu największą trudność, a co wielką frajdę podczas przygotowań do kolejnego wcielenia w muzycznym show Polsatu? Ile punktów otrzymał za piosenkę „Beautiful Day” i czy to rzeczywiście był dla niego piękny dzień?

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na IPLA.TV.

Utwór trafił na dziesiąty album zespołu „All That You Can’t Leave Behind”, wydany w 2000 roku. Mieszanka rockowych brzmień oraz elektroniki przypadła do gustu fanom U2, którzy w tamtym okresie dobrze znali już nowe oblicze Irlandczyków. Nic dziwnego, że optymistyczny hymn otrzymał nagrodę Grammy za Przebój Roku!

Karol Dziuba wyjątkowo cieszył się po wylosowaniu „Beautiful Day”. Dlaczego? - Będzie to dla mnie szczęśliwy dzień, bo ja tę piosenkę bardzo, bardzo, bardzo lubię! - zapowiadał. Na co zwrócił szczególną uwagę, przygotowując się do występu? - Niosą mnie emocje. Troszkę za bardzo. W ciele mogę sobie pozwolić na dużą ekspresję, bo to jest utwór rockowy. Energia w wokalu też musi być i też chcę, żeby była. Tylko muszę uważać, żeby nie przedobrzyć - przyznał.

Jak się zaprezentował?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo)

 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w sobotę o godz. 22:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Komentarze
© Polsat 2021