2020-09-30

Wielki powrót bliźniaków do „Love Island. Wyspa miłości”

0

Piotr i Paweł Tyburscy znów w hiszpańskiej willi, a to oznacza spore zamieszanie! Uczestnicy pierwszej edycji otrzymali wyjątkową misję specjalną. Bliźniacy zamienili się w akuszerów i asystowali singlom przy... odbieraniu porodów. To nie żarty! Panowie przekonali się, choć w małym stopniu, jak to jest być w ciąży. Taka sytuacja tylko w „Love Island. Wyspa miłości”!

Wszystko o uczestnikach w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na IPLA.TV.

Zamiana ról. Mundek, Igor, Mika, Dominik, Mikołaj i Rafał udawali, że są w ciąży, a na pomoc przyszli bohaterowie pierwszej edycji. Widok bliźniaków zaskoczył, ale też bardzo ucieszył Islandersów. Działo się!

Widzowie „Love Island. Wyspa miłości” doskonale pamiętają, jak Piotr i Paweł Tyburscy weszli do willi w trakcie premierowego sezonu i nieźle namieszali. Paweł Tyburski w trakcie show stworzył parę z Moniką Kozakiewicz i dalej są w szczęśliwym związku. Niedawno obchodzili pierwszą rocznicę, choć początkowo nic na to nie wskazywało, że między tą dwójką uczestników narodzi się uczucie. Ku zaskoczeniu fanów programu połączyła ich miłość.

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze
© Polsat 2021