2020-09-25

Krzysztof Ibisz o koncercie „Solidarni z Białorusią”

0

Prezenter poprowadzi wyjątkowe wydarzenie wraz z aktorem Markiem Bukowskim. Koncert będzie wyrazem poparcia i jedności dla narodu białoruskiego w ich drodze do demokracji. Transmisja ze Stadionu Narodowego w Warszawie 26 września od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Sytuacja na Białorusi jest bardzo trudna, ale dla tego kraju walczącego o demokrację z całego świata płyną słowa otuchy i gesty wsparcia. Jednym z nich jest właśnie wydarzenie zatytułowane „Solidarni z Białorusią”. - Koncert ten jest ważny dla tego poczucia, które Polacy pokochali najbardziej, czyli dla poczucia wolności - podkreślił Krzysztof Ibisz, współprowadzący imprezę, w rozmowie z IPLA.TV i POLSAT.PL.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Krzysztof Ibisz Official (@krzysztof_ibisz_official)

Protesty i demonstracje w sąsiednim kraju przypominają o równie burzliwej historii Polski. - Czterdzieści lat temu rodziła się Solidarność, która teraz rodzi się w narodzie białoruskim. Chcielibyśmy, żeby naszym przyjaciołom z Białorusi te utwory dodały sił i nadziei do uzyskania wolności - podkreślił prezenter.

Na scenie Stadionu Narodowego zagrają m.in. Perfect, Chłopcy z Placu Broni, Paweł Domagała, Ira, Enej, Natalia Zastępa, Igor Herbut i Michał Szpak.

Koncert „Solidarni z Białorusią” 26 września w sobotę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2020