2020-09-25

Czarująca Marta Gałuszewska jako Zdzisława Sośnicka

0

Magiczny występ piosenkarki z wielkim przebojem „Julia i ja”. Marta Gałuszewska przeobraziła się w posiadaczkę jednego z najpiękniejszych uśmiechów w polskiej muzyce. W szóstym odcinku 13. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wylosowała Zdzisławę Sośnicką, a to oznacza wyjątkową podróż w czasie o kilka dekad, której nie można przegapić. Zobacz wideo!

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na IPLA.TV.

„Gdy odjechał Wielki Wóz, zrobiło mi się żal... Wszyscy pojechali już na Mleczną Drogę, na bal, a Julia i ja przez całą noc szykujemy cudów moc. I jutro, skoro świt, te cuda będą służyć ci...” - oto pierwsze słowa piosenki, do której tekst napisał Bogdan Olewicz, a muzykę Marceli Trojan. - To opowieść o dwóch przyjaciółkach, które zawarły braterstwo krwi - mówiła Zdzisława Sośnicka w licznych wywiadach o swoim przeboju z 1979 roku.

Jak poradziła sobie z nią Marta Gałuszewska? Co sprawiło uczestniczce show największą trudność? - Te oczy! Ja naprawdę strasznie mrużę oczy. Mam taką manierę, że jak się skupiam, to je zamykam - przyznała. - Wyzwanie, jeśli chodzi o moją energię, którą muszę kompletnie odciąć - dodała.

Marta Gałuszewska nigdy wcześniej nie słyszała piosenki „Julia i ja” w wykonaniu Zdzisławy Sośnickiej, ale odnalazła się w niej znakomicie. Zobacz fragment programu:

  

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w sobotę o godz. 22:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Komentarze
© Polsat 2020