2020-09-24

„The Four. Bitwa o sławę” od 16 października w Polsacie

0

Muzyczne trzęsienie ziemi, epickie bitwy i zacięta rywalizacja prawdziwych talentów. Program, który zaczyna się tam, gdzie kończą się inne - od najlepszych. Czworga silnych, zdolnych i ambitnych wokalistów czeka ekstremalna rywalizacja, bo w tym rewolucyjnym show pojedynki wokalne nigdy się nie kończą. „The Four. Bitwa o sławę” od 16 października w piątek o godz. 22:10 w Polsacie.

Oglądaj The Four. Bitwa o sławę online na IPLA.TV.

Harmonogram produkcji „The Four. Bitwa o sławę” zakładał nagrania programu w terminie luty - kwiecień. Po nagraniu połowy serii, czyli czterech z ośmiu planowanych odcinków, wybuchła pandemia. Twórcy „The Four” nie mogli kontynuować nagrań, ponieważ ten wyjątkowy format zakłada obecność w studiu blisko pięćsetosobowej publiczności decydującej o losach uczestników. W trosce o bezpieczeństwo gwiazd, uczestników oraz osób pracujących przy tworzeniu show podjęto decyzję o zakończeniu pierwszego sezonu programu na tym etapie.

Jeszcze wiosną po tygodniach poszukiwań jury „The Four. Bitwa o sławę” wybrało cztery osoby o zadatkach na wielkie gwiazdy, które zajęły najgorętsze krzesła tego roku. Byli to: Sami Harb, Sabina Jeszka, Kuba Krupski i Karolina Leszko.

Sami Harb - pochodzi z New Jersey w Stanach Zjednoczonych. Brał udział w polskiej edycji programu „The Voice”, lecz dopiero teraz czuje, że może wygrać „Bitwę o sławę”.
Sabina Jeszka - wokalista, autorka tekstów i muzyki. Od wielu lat widzowie mogą podziwiać jej talent we wszystkich stacjach telewizyjnych w kraju, między innymi w programie „Jaka to melodia”.
Kuba Krupski - dotarł do finału kultowego programu „Must Be the Music. Tylko muzyka”. Wokalista takich formacji jak Tune i YU.
Karolina Leszko - choć w jej żyłach płynie jazz, realizuje swoje muzyczne pasje na każdym polu. Oprócz udziału w wielu show, ma na koncie także duet z Michaelem Buble.

Ale chętnych do kariery i sławy nie brakuje! Formuła programu zakłada, że zanim uczestnik stoczy muzyczną bitwę, czeka go przesłuchanie przed wyjątkowym jury, które stworzyli: jeden z najbardziej cenionych artystów młodego pokolenia - Igor Herbut, niekwestionowany autorytet w dziedzinie wokalistyki, nie tylko jazzowej - Kuba Badach i polska gwiazda światowego formatu, której hity nie schodzą z list przebojów - Natalia Nykiel.

„The Four. Bitwa o sławę” wraca na antenę Polsatu 16 października o godz. 22:10. Stacja pokaże cztery odcinki zrealizowane przed pandemią koronawirusa oraz finał na żywo. Ten odcinek specjalny będzie realizowany bez udziału publiczności, przy zastosowaniu wszystkich wymogów sanitarnych.

Po emisji czwartego odcinka widzowie będą mogli głosować za pomocą strony internetowej na swoich faworytów, którzy w którymś momencie programu utracili fotel Czwórki. W finale powróci dwoje z nich, aby go odzyskać! Rywalizacja będzie bardzo zacięta, gdyż członkowie Czwórki będą musieli mierzyć się nie tylko z nimi, ale również ze sobą nawzajem! Tylko jeden z nich zostanie wielkim zwycięzcą polskiej edycji „The Four”. A o tym, kto wygra „Bitwę o sławę”, zadecydują widzowie w głosowaniu za pośrednictwem strony internetowej. Na triumfatora programu czeka 100 tysięcy złotych.

Właścicielem formatu jest Armoza Formats. Producentem wykonawczym show na zlecenie telewizji Polsat jest Rochstar SA.

  

The Four. Bitwa o sławę od 16 października w piątek o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Komentarze