2020-06-25

„The Four. Bitwa o sławę”: Pierwszy sezon skrócony

0

Nagrania do kolejnych odcinków zostały przerwane ze względu na pandemię COVID-19. Telewizja POLSAT w trosce o bezpieczeństwo gwiazd, uczestników, publiczności oraz osób pracujących przy produkcji show podjęła decyzję o zakończeniu pierwszego sezonu programu „The Four. Bitwa o sławę”. Zwycięzca zostanie wyłoniony w specjalnym odcinku.

Harmonogram produkcji zakładał nagrania programu w terminie luty - kwiecień. Nagrana została połowa serii, czyli cztery z ośmiu planowanych odcinków, a następnie doszło do wybuchu pandemii. Obecnie nie ma możliwości, aby wrócić do studia na dawnych zasadach, a w tym programie zgodnie z formatem niezbędna jest blisko 500-osobowa publiczność, która za pomocą telefonów z aplikacją decyduje o losach uczestników programu, wyłonionych przez jury. Bez jej czynnego udziału, nie można dokończyć nagrań show.

Dlatego w trosce o bezpieczeństwo gwiazd, uczestników, osób pracujących przy tworzeniu show oraz zgromadzonej w studiu licznej publiczności stacja podjęła decyzję o zakończeniu pierwszego sezonu programu na tym etapie.

Nagrany materiał (cztery odcinki) zostanie wyemitowany, zaś w odcinku specjalnym, w zmienionej formule, bez publiczności - stosując się do wszystkich wymogów sanitarnych - wyłoniony zostanie zwycięzcę programu.

Telewizja POLSAT pracuje kreatywnie wspólnie z licencjodawcami nad nową formułą finałowego odcinka. Będzie informować fanów programu o jego emisji na kanałach społecznościowych oraz stronie POLSAT.PL.

Komentarze