2020-09-24

Tak ekipa programu „Nasz nowy dom” świętowała 200. odcinek

0

Wyjątkowy moment obfitował w wiele atrakcji. Był pyszny tort i specjalne życzenia. „Nasz nowy dom” od 2013 roku odmienia życie polskich rodzin, które potrzebują pomocy. W trakcie nagrań do piętnastego sezonu nadszedł czas na remont numer dwieście. Dla wszystkich osób zaangażowanych w tworzenie tego chwytającego za serce programu było to szczególne święto. Zobacz zdjęcia i wideo!

Oglądaj Nasz nowy dom online na IPLA.TV.

Na początek podziękowania w formie nagranego wideo przekazali Prezes Zarządu Telewizji POLSAT Stanisław Janowski i Dyrektor Programowa Nina Terentiew, którzy podkreślili efekty wspólnej pracy. - Dwieście rodzin dzięki nam dostało odmienione życie. Bardzo za to dziękuję - powiedział Prezes Zarządu Stanisław Janowski, a Dyrektor Programowa Nina Terentiew wyraziła nadzieję, że teraz czas na kolejne dwieście domów.

W świętowaniu wzięła udział cała ekipa: Katarzyna Dowbor, architekci Martyna Kupczyk, Maciej Pertkiewicz i Wojciech Strzelczyk, kierownicy ekipy Artur Witkowski i Wiesław Nowobilski, a także członkowie ekip budowlanych i realizacyjnych. - To święto wszystkich osób, które tworzą ten program od siedmiu lat - podkreśliła architekt Martyna Kupczyk.

Celebracja nie mogła się obyć bez specjalnie przygotowanego na tę okazję tortu. - Był przepyszny. Smakował niesamowicie - potwierdził Wiesław Nowobilski. Wszystkiego najlepszego!

Nasz nowy dom w środę i czwartek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2020