2020-09-21

Karol Dziuba o przyjaźni w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

0

Zwycięzca piątego odcinka muzycznego show w rozmowie z POLSAT.PL i IPLA.TV. Udział w programie Polsatu jest okazją, aby zyskać nowych przyjaciół. Karol Dziuba, który triumfował wcielając się w rolę Tymka, szczególnie polubił się z Filipem Gurłaczem. Jak wyglądają ich relacje na planie? Aktor opowiedział także o motywacji i sile, którą znajduje w występach innych gwiazd 13. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na IPLA.TV.

Pomimo przerwania wiosną 2020 roku nagrań do programu, uczestnikom udało się zachować dobre relacje i przetrwać ten niełatwy czas w jak najmilszej atmosferze. Karol Dziuba w wywiadzie dla POLSAT.PL i IPLA.TV wyjawił, że nie mógł się doczekać powrotu na plan, żeby ponownie spotkać się z Filipem Gurłaczem, z którym dzieli garderobę.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Karol Dziuba (@karoldziuba91)

Pomiędzy mężczyznami nie ma rywalizacji, a obaj motywują się nawzajem i zachęcają do dalszej pracy, nie tracąc przy tym dobrego humoru. Co aktor doradza koledze widząc jego zmagania na próbach? - Filip, zrób dokładnie to co robiłeś, tylko lepiej - mówił z przymrużeniem oka bohater piątego odcinka show. Jego przyjaciel oczywiście nie pozostaje mu dłużny w żartach.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo)

Artysta znany widzom Polsatu z roli Jerzego Zajdla w serialu „Zawsze warto” zauważa wśród uczestników pewien podział. - W tym programie są aktorzy i wokaliści. Ci drudzy mają ten warsztat wokalny dużo bardziej rozbudowany - powiedział przechodząc płynnie do pochwalenia umiejętności innej gwiazdy „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. - Do czasu emisji piątego odcinka najbardziej zaskoczył mnie Czadoman w swoich interpretacjach aktorskich. Jestem pod wrażeniem - przyznał bez wahania.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w sobotę o godz. 22:25 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Komentarze
© Polsat 2021