2020-09-16

„Taniec z Gwiazdami”: Ania Karwan i... zmysłowe wyzwanie

0

Czy popularna piosenkarka rozpali parkiet do czerwoności podczas tańca latynoskiego? Zarówno widzowie, jurorzy, jak i jej taneczny partner Jan Kliment czekają, aż Ania Karwan pokaże swoją zmysłowość i temperament w „Dancing with the Stars”. Artystka przyznaje, że nie jest to dla niej łatwe. Czy to się zmieni w piątym odcinku tanecznego show? Odpowiedź w piątek 18 września o godz. 20:05 w Polsacie.

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na IPLA.TV.

Wiosną zaprezentowała się w walcu wiedeńskim i cha chy, z kolei w jesiennej odsłonie show „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” zatańczyła tango i sambę. Z racji swojego energetycznego usposobienia Ania Karwan była przekonana, że rozkocha się w tańcach latynoamerykańskich. Stało się jednak inaczej! - Jest mi bardzo trudno epatować zmysłowością w tańcu, bo wymaga on dużego otwarcia się na partnera - stwierdza. - Dlatego zdecydowanie bardziej wolę trzymać „ramę”. Zauważyłam, że nawet nauka kroków tańców standardowych idzie mi szybciej i lepiej - podkreśla.

Przed Anią Karwan wielkie wyzwanie. 18 września, w kolejnym odcinku „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami” ponownie zaprezentuje się w tzw. „łacinie”. Czy z pomocą swojego partnera otworzy się w tańcu i pokaże od innej strony? - Ja myślę, że każda kobieta ma w sobie zmysłowość – twierdzi Jan Kliment. - Jej odkrycie przychodzi z czasem. Nie wolno robić tego na siłę. Poznałem rodzinę i bliskich Ani. Myślę, że to pomoże jej, aby mi w pełni zaufała i dopuściła do swojego serca - dodaje.

  

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Komentarze
© Polsat 2021