2020-09-16

„Paranienormalni Show”: Michał Czernecki w roli gwiazdy

0

Trzeci odcinek programu „Kabaret na dobry wieczór” poprowadził popularny aktor. Michał Czernecki to osoba związana z Kabaretem Paranienormalni, której nie mogło zabraknąć podczas świętowania jubileuszu piętnastolecia. Podczas kolejnej odsłony „Paranienormalni Show” na scenie pojawili się także Katarzyna Pakosińska oraz Rafał Zbieć i Przemysław Borkowski z Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Oglądaj Kabaret na dobry wieczór. Paranienormalni Show online na IPLA.TV.

- Bardzo się cieszę, że mogę tu być. Paranienormalni kazali mi to powiedzieć, ale też z wielką przyjemnością to mówię - zażartował na początek Michał Czernecki. - Pierwszy raz zobaczyłem ich na pewnej imprezie firmowej. Ja wtedy występowałem, a oni byli gwiazdami. Teraz jest na tyle inaczej, że to oni występują, a za gwiazdę odcinka robię ja. Tutaj jest miejsce na oklaski - zachęcił publiczność aktor.

Zanim zostawił na scenie Roberta Motykę i Michała Paszczyka samych, zadał pytanie - które jak stwierdził - nurtuje dziewięćdziesiąt dziewięć procent fanów kabaretu: „Gdzie jest Mariolka?”. Co odpowiedzieli artyści?

Na początek premierowy skecz Kabaretu Paranienormalni z udziałem Michała Czerneckiego. - Dyrektor wezwał pracownika, aby omówić z nim problemy, jakie spowodował zakup maseczek i innych materiałów od rządu. Firma miała zarabiać na dalszej sprzedaży, ale zamiast tego dokładała do interesu. Kto był odpowiedzialny za tę „niefortunną” transakcję. Do jakich wniosków doprowadziła ich rozmowa? I jakie są najlepsze sposoby na radzenie sobie z kryzysem?

Potem bohaterowie programu, Michał Czernecki i Katarzyna Pakosińska zabrali widzów w sentymentalną podróż w przeszłość, reaktywując program „Randka w ciemno”. Po jednej stronie parawanu Beatka, która nie toleruje nietolerancji oraz laktozy, a po drugiej trójka kandydatów: zdominowany przez mamę Piotr, bogaty właściciel zakładów mięsnych Zygmunt Waszczykoński oraz pełen wigoru Stanisław Maździoch. Jak odpowiadali na pytania? Którego z nich wybrała?

Nie mogło zabraknąć także piosenki. Katarzyna Pakosińska o przyjemnościach alkoholowego upojenia. Wypiła łyk, powiedzmy dwa, a mówiąc prawdę... aż do dna. „Jak miło, jak błogo, aż przyznać się wstyd”. To była prawdziwa „Aria ze śmiechem”.

Michał Czernecki nie po raz pierwszy występuje z Kabaretem Paranienormalni. Swego czasu brał udział w trasie koncertowej, a jego debiut przypadł na występ w Rybniku. Po wspólnych wspomnieniach tego wieczoru Robert Motyka i Michał Paszczyk opowiedzieli o swoim najgorszym kabaretowym występie.

- Sprawa nie ma precedensu. Udało nam się zgromadzić na scenie trzy piąte legendarnego składu Kabaretu Moralnego Niepokoju sprzed dekady - zapowiedział kolejny występ gospodarz trzeciego odcinka. Po występach Katarzyny Pakosińskiej przyszedł czas, aby Rafał Zbieć i Przemysław Borkowski zaprezentowali skecz „Dlaczego?”. To pytanie często się przewijało podczas rozmowy kwalifikacyjnej w sprawie pracy i jak się okazało, było kluczowe dla decyzji kadrowego. Dlaczego?

Zobacz cały odcinek:

Kabaret na dobry wieczór. Paranienormalni Show w środę o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2021