2020-09-09

„Paranienormalni Show”: Katarzyna Zielińska na wesoło

0

W drugim odcinku nowego programu Polsatu gospodynią była popularna aktorka. Widzowie mogli podziwiać ją w kilku odsłonach, zabawnych scenkach, także z udziałem całej plejady gości specjalnych - Grzegorz Dolniak, Bartosz Gajda, Agnieszka Litwin-Sobańska oraz Łukasz Rybarski, ale również usłyszeć popisy wokalne Katarzyny Zielińskiej. „Kabaret na dobry wieczór. Paranienormalni Show” znów zaskakuje.

Oglądaj Kabaret na dobry wieczór. Paranienormalni Show online na IPLA.TV.

- To dla mnie zaszczyt brać udział w obchodach piętnastolecia kabaretu Paranienormalni. Kocham ich! - powitała widzów Katarzyna Zielińska. - Zawsze miałam taką cichą nadzieję, że zaproszą mnie do programu - dodała. „Wyglądasz jak milion dolarów, jak dwa, jak pięć, dziesięć!” - licytowali się Robert Motyka i Michał Paszczyk. Nic, tylko błyszczeć!

Najpierw jednak spotkanie dwóch kumpli z podstawówki po latach. W wakacje, nad morzem. Jeden zamieszkał z żoną w ekskluzywnym hotelu, a drugi w namiocie na plaży. O czym dyskutowali panowie? Co łączy tego pierwszego z Marzenką Woźniak, atrakcyjną koleżanką z klasy?

Przed nami trzy różne osobowości z trzech różnych światów. Katarzyna Zielińska z aktorstwa, Grzegorz Dolniak ze stand-upu oraz Bartosz Gajda z... Pszczyny. Witamy w domu, przy obiedzie, gdzie dziewczyna ma przedstawić ojcu swojego nowego chłopaka. - Czym się zajmujesz? - zapytał tata Władysław. - Jestem dilerem narkotykowym - odpowiedział Łukasz. No i się zaczęło...

A teraz idziemy na jednego! Wedding planner to taki ktoś, kto zadba o każdy drobiazg na weselu. Chyba że do akcji wkroczy niespodziewanie mamusia pana młodego i postanowi sama wszystkiego dopilnować. Ona nie przebiera w środkach. Jej wystraszony mąż miał dość, przygotował swój plan i nie zawahał się go użyć.

- Jaką ja bombę teraz muszę na dzień dobry odpalić, żeby sprostać oczekiwaniom - rozpoczął swój monolog „Po bandzie” Łukasz Rybarski. Czekali na niego fani uchachani i fani zatroskani. Nie tylko pandemią... Zrobiło się politycznie, a w tej dziedzinie tematów nie brakuje.

San Remo, amerykański chłopak i... Kasia Zielińska. Aktorka mogła spełnić wszystkie swoje marzenia w jednej piosence. To był rozśpiewany finał odcinka!

Widzimy się w kolejnej części 15-lecia kabaretu Paranienormalni. Do zobaczenia!

Kabaret na dobry wieczór. Paranienormalni Show w środę o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2021