2020-09-16

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 2, odcinek 15

0

Czy kryzysy w związkach doprowadzą do trzęsienia ziemi w hiszpańskiej willi? Gdy jedni robią wszystko, żeby nabrać pewności o swoim dobrym wyborze, inni tylko czekają na potknięcie. Widzą w tym szanse dla siebie. Na uczucie, ale także na utrzymanie się w grze. Stawka jest wysoka, a w „Love Island. Wyspa miłości” możemy spodziewać się dosłownie wszystkiego!

Wszystko o uczestnikach w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na IPLA.TV.

Spontaniczna randka z Kamilem to coś, o czym mogło marzyć kilka dziewczyn, ale miejsce było tylko jedno. - Wybieram Alicję - wskazał jedyny aktualnie uczestnik bez pary. Czekał na nich żywy ogień i stek z grilla, czyli klasyczne amerykańskie barbecue. Zakochana w Stanach Zjednoczonych dziewczyna była wniebowzięta i nie mogła uwierzyć, że coś takiego ją tutaj spotkało.

Można im było pozazdrościć, więc Julia, żeby spędzić romantycznie czas z Dominikiem, rozłożyła kocyk, zapaliła świeczki i przygotowała winogrona. - Nie wiem, jak się zachować na randkach, bo rzadko bywam na nich - powiedział. - Od razu do łóżka? - zapytała. Odpowiedzi na pytania o wspólną przyszłość także jej nie usatysfakcjonowały. Czar prysł... - Wyszło, że się nie staram - stwierdził chłopak. - Nie jestem romantykiem. W ogóle - podkreślił.

- Ja wiem, jakiego to jest typu dziewczyna. Każdy lata za nią, bo jest dziesięć na dziesięć. Ja taki nie jestem, ale potrafię schować dumę w kieszeń, jak potrzeba - powiedział Dominik po spotkaniu z Miką, z którym wymienił na ten temat kilka uwag. Kolega namawiał go na jeszcze jedną rozmowę z Julią, ale stanowczo odmówiła.

No to teraz czekamy na komentarze po „first time” z „polish girl”. Okazało się, że było pysznie i pikantnie. - Czułaś? - zapytał Kamil. - Nie. Ja wolę ostrzej - flirtowała Alicja. W tym samym czasie debatowali o swojej przyszłości Oliwia i Igor. - Powiedz, czego ty chcesz? Co ty o tym wszystkim myślisz? - dociekał. - Jakie to ciężkie... - odpowiedziała. - Wiem - potwierdził tylko. Na dużo ważniejsze potwierdzenie czekał także Mikołaj, gotowy wymienić Adę na Oliwię, o czym zakomunikował Oli.

Wróćmy jeszcze na chwilę do melodramatycznych scen z Dominikiem i Julią. - Uważasz, że nie doceniam, jaka jesteś? - zapytał, gdy ostatecznie zdecydowali się na kolejną wymianę spostrzeżeń i uwag o swoim zachowaniu. - Próbuję z tobą nawiązać jakiś kontakt, porozmawiać, ale się nie da - stwierdziła. Kto zawinił tej całej awanturze? Winnych brak.

Co tu zrobić, żeby wróciły wszystkim szerokie uśmiechy? Może jakaś wiadomość? „Kornelia, single mają najlepiej. Zwłaszcza pierwszej nocy w willi. Poczuj się, jak w domu, rozkręcając kultową zabawę. Aleś ty piękna. #beerpong #funktime”. Pozycje z Kamasutry, rozpoznawanie dotykiem, parodiowanie innych uczestników, zaloty koguta, malowanie piegów najbardziej zarozumiałej dziewczynie i krytyka partnera. Było wesoło!

Na powitanie nowego dnia trzeba jeszcze lepiej poznać nową mieszkankę willi. Zabrał się za to Mika, który przygotował śniadanie i zapytał, jak ocenia Wyspiarzy. - Wszyscy mnie bardzo pozytywnie zaskoczyli - przyznała Kornelia. A jak on ją ocenia? - Jest potencjał i to duży. Wydaje mi się szczerą dziewczyną, dobrą, z dobrym serduszkiem - oświadczył.

- Jak coś jest nie tak, to idę na dystans - zaczepiona Julia opowiedziała Kamilowi o swoich kłótniach z Dominikiem. - Nie chce mi się już starać, ani brnąć w tę relację - oznajmiła. - Lubisz takich blond chłopaków? - dopytywał. - Ja kocham zarost. Bardziej ty jesteś w moim typie - nie kryła i umówiła się na dłuższą rozmowę. Nie umknęło to oczywiście Dominikowi...

Porcję ćwiczeń i ploteczek na temat męskich części ciała przerwała kolejna wiadomość: „Islandersi, język miłości bywa skomplikowany, ale nie trzeba być poliglotą, by znaleźć w nim porozumienie. #sprawdzianzwiedzywaznej #niewerbalnie #trojkatykwadratyitrapezy”.

Jak odczytali słowa Kamasutry w różnych językach? Kornelia ogłosiła, że najlepsi i najbardziej kreatywni byli Igor i Oliwia, dla których nagrodą był szampan.

Czas na męską rozkminę. - Co myślisz o mnie i Oliwce? - zapytał Mikołaj rozśpiewanego Dominika. - Ciężki temat - stwierdził kolega, ale gdy dowiedział się, że oboje nie mówią „nie”, dodał: - Myślę, że spoko, ale widać, że nie do końca mają z Igorem, wiesz, pozamykane to... Ale zawsze możesz być blisko niej - proponował. - Stawiam wszystko na jedną kartę! - postanowił Miki.

Jak się okazuje, wylany na głowy Igora i Oliwii kubeł zimnej wody, wcale nie rozwiązał problemów. Po pierwsze zrozumieli, że osoby dookoła, nie są tak wartościowe dla nich, jak oni dla siebie. Po drugie, że tęsknią za sobą. - My wrócimy do siebie, a Mikołaj zostaje na lodzie... - analizował Igor. - Chciałabym z nim budować relację, ale czuję coś do ciebie! - zareagowała.

A czy ktoś jest ciekawy, co tak naprawdę czuje Ada? - Nie chciałabyś z Mikołajem porozmawiać i dać mu szansy? - zaproponowała zainteresowana losem koleżanki Julia. - Nigdy w życiu! - Ada miała pewność, że ani on, ani żaden inny w „Love Island” nie stworzy z nią związku. - Wystarczającą lekcję pokory dostałam. W życiu mi się nie zdarzyło, żeby facet mnie olał, więc mi już wystarczy - podsumowała.

Na „Wyspie miłości” dojrzewa także braterstwo. Oto garść porad dla Dominika, za które dziękował starszym i bardziej doświadczonym kumplom. - Nie oddawaj siebie całego dla niej. Kobiety nie mogą się czuć za pewnie - podpowiedział Mika. - Nie możesz latać za dziewczynami, troszkę dystansu - sugerował mu Kamil.

No to jeszcze dwa słowa panów walczących o względy Oliwii. - My mieliśmy kruchą sytuację i ona ma prawo spróbować z kimś innym. Wtedy sama podejmie decyzję - przedstawił swój punkt widzenia Igor. - Nie chcę się wbijać między was - odparł zdecydowany na zmianę partnerki Mikołaj.

Jak to się wszystko potoczy? Czy wrócą do siebie? Do zobaczenia jutro!

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze
© Polsat 2020