2020-09-15

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 2, odcinek 14

0

Kogo zabierze na randkę Kamil i z kim ma szansę stworzyć związek Kornelia? Po pojawieniu się nowego singla, kilka dziewczyn postanowiło zweryfikować swoje dotychczasowe plany i zwrócić uwagę na dojrzałego Nowojorczyka. Do hiszpańskiej willi wprowadziła się również kolejna konkurentka. Emocje rosną! Już wiele się dzieje, ale może się wydarzyć jeszcze więcej!

Wszystko o uczestnikach w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na IPLA.TV.

Eksportowi Islanderzy włączyli tryb szczerości. Kamil zaznaczył, że nie jest pewien, czy Alicja to właściwa osoba i dopytywał Igora, jak rozwija się jego związek z Oliwią. A ponieważ nie jest dobrze, to zanosiło się na burzliwe rozstanie. Obaj zgodzili się, że najważniejsze to zachować spokój i użyć dyplomacji.

Igor pokrzepiony rozmową z Kamilem zaprosił Oliwię na bok. - Nie chcę tego dalej kontynuować - oświadczył. - Robisz ze mnie teraz idiotkę - wypaliła dziewczyna. - Przepraszam i to wszystko chyba, nie? - dodał. - No... - odparła. - To fajnie - uciął. To nie był jednak koniec, a dopiero początek lawiny pretensji. - Potrzebujesz opiekunki, a nie partnerki. Nosiłabym spodnie w tym związku. Jaja to miałam ja! - argumentowała. - Nie chcę być w toksycznym środowisku - podsumował chłopak. To zwiastowało „koniec kalifornijskich surferów”.

Kto następny gotowy do rozpadu? - Aj tam w parze jesteśmy. Śpimy tylko razem - Mika nie miał już żadnych złudzeń, że Alicja znalazła sobie nowy obiekt westchnień. W jednym byli zgodni: Kamil wygląda na podrywacza, a każdy ma swoje bajery i techniki. - Gdybym był bardziej wkręcony, to bym się złościł - przyznał. Dziewczyna mogła odetchnąć z ulgą.

Mika zaczął się rozglądać. Najpierw otrzymał potwierdzenie od Igora, że Oliwia jest już wolna, a potem od Kamila, że jest zainteresowany jego Alicją. Układanka wydawała się prosta, ale niekoniecznie gwarantująca dalszy udział w reality show. Dlatego zdecydowanie wolałby, gdyby do willi weszła jeszcze jedna dziewczyna. - Kto będzie miał więcej naboi, wygra - podsumował rozmowę Nowojorczyk.

- Z tak młodym chłopcem nie pójdę do przodu - te słowa Oliwii dość jednoznacznie odczytała Alicja. Dziewczyny spotkały się, żeby omówić swoją aktualną sytuację. Czy to był sygnał dla 25-latki, że 19-latka, która otwarcie mówi, że szuka dojrzałego partnera, także obrała sobie na cel Kamila? Starsza koleżanka nie kryła, że ma na niego ochotę.

Witamy nowy dzień, więc warto po wieczornych emocjach trochę wyciszyć się i rozluźnić. W akcji trener Mikołaj i pięć dziewczyn z matami do ćwiczeń. Stretching z elementami jogi czyni cuda.

Czy czasem nie zapomnieliśmy o kimś? Głośna reakcja Wyspiarzy zwiastowała pojawienie się na dole Kryjówkowiczów. Pytanie poranka brzmiało: Jak tam? - Co wydarzyło się w Kryjówce, to zostanie w Kryjówce - już na wstępie Rafał zastrzegł, że to tajemnica. Dobrze, że chociaż dzięki Oliwii udało im się rozwikłać, co oznaczał #marchewkazgroszkiem. - Powoli się w sobie zakochujemy, ale to jest proces powolny, bo ja nie lubię, jak się wszystko tak szybko dzieje - zaznaczyła Ola.

Pojawienie się na śniadaniu Igora i jego oświadczenie o rozwodzie z Oliwią, pobudziło ciekawość Oli. - Myślałam, że jesteście taką parą, która po programie to będzie kontynuować - stwierdziła nieco zaskoczona rozwojem sytuacji. - Ale średnio to wyglądało z boku - przypomniała sobie ich ostatnie dramy. - Ja nie chcę się katować - dodał chłopak. - To Kamil jest teraz rozchwytywanym mięskiem! - wydedukowała. Oj tak!

Kto jednak uważa, że rozstania to coś łatwego? Przez wiele dni świetnie się ze sobą czuli i doskonale bawili. Tych emocjonujących chwil nie da się szybko wyrzucić z głowy. - To jest takie bez sensu, wchodzić w nową relację, jak dalej są uczucia - Oliwia nie kryła łez. - Nie pasował mi ten jego wiek, ale coś się stworzyło - przyznała. - Myślisz, że byśmy się zakochali w pewnym momencie - zapytał wprost. - Głupie pytanie - odparła. - Nie wyszło i tak trochę przykro - powiedziała.

Aż tu nagle: „Igor, decyzja o zakończeniu relacji z Oliwką kosztowała cię sporo. Byś przemyślał swoją przyszłość i spróbował nie zatrzaskiwać swego serca, spędź trochę czasu sam na sam. Na wyjście z willi masz 5 minut. #cierpieniamlodegowertera #siedzeimysle”.

To milczenie niespodziewanie przerwała... Kornelia! Dziewczyna jechała konno po plaży, na której stał zamyślony Igor. - Od kilku lat podróżuję po świecie samotnie. Szukam mężczyzny, który będzie dzielił ze mną moją pasję i jeździł w różne zakątki świata - przedstawiła się. Z plecakiem, jak Igor? A może konno?

Poznajmy lepiej nową dziewczynę. Jej wymarzony typ mężczyzny? - Wysoki, dobrze zbudowany, z charyzmą i poczuciem humoru, który ma coś do powiedzenia - ujawniła 24-letnia Kornelia, która pochodzi z Mazur. W „Love Island. Wyspa miłości” pojawiła się w konkretnym celu. Jak zareagują na nią pozostali uczestnicy?

Tymczasem Oliwia zabrała na bok Mikołaja, a Ada rozgościła się na poduszkach z Miką. - Wiem, że Oliwka mu się podobała bardzo i dalej mu się podoba, bo jest ładną dziewczyną, nie ukrywajmy - powiedziała Ada i z nieukrywaną zazdrością spoglądała w stronę partnera. Ten już wiedział, że będą mieli wkrótce do pogadania... - Tak, zdecydowanie! Oliwka jest materiałem na dziewczynę - cieszył się.

- Przyjemny był ten pierwszy dotyk z Miką - nowa Ola także nie zaprzestała podchodów. Razem sprawdzali, czy mają łaskotki. Drapanie, mizianie i... mocne pytanie. - Masz jakieś wady? - dociekał. - Masz kompleksy? - zaatakował ponownie, gdy nie chciała odpowiedzieć, na to pierwsze. - Mam uszy, jak plastuś - przyznała się. Rozmowa przedwstępna odhaczona.

No i wchodzi Kornelia, więc trzeba się poznać z singielkami i singlami. A wewnętrzny regulamin ustalony przez Wyspiarki jest nieubłagany. - Mamy tutaj takie zasady, że mówimy sobie o wszystkim. „Słuchaj, podoba mi się ten chłopak” - zaznaczyła Julia. No to już wiemy, że nowej wpadł w oko Kamil oraz Mika. Z kim ma największe szanse stworzyć parę?

Emocji nigdy za wiele. Oto Ada i Mikołaj, którym od początku towarzyszy serial rozstań i powrotów. To była bardzo trudna i stresująca rozmowa. - Jeżeli chciałbyś zmienić swoją decyzję, po prostu chciałabym, żebyś mi wcześniej powiedział - zaznaczyła. - Yyyy... - w sumie to nie musiał zbyt wiele wyjaśniać.

A jak sobie radzi najnowsza mieszkanka hiszpańskiej willi? Spotkała się z Miką i... - Ja wiem, co powiesz - wtrąciła się, zanim zaczął mówić o swoim największym marzeniu. - Że chcesz rodzinę. I dziecko, i dom, i wszystko ciepłe, i żeby to było prawdziwe - odpowiedziała za niego. - Skąd wiedziałaś? - nie wierzył własnym oczom. Pasują do siebie?

Nagle bum! Wiadomość: „Kamil, tonight is the night. Wybierz dziewczynę i zmykajcie na mega randkę. Na ogłoszenie decyzji masz 5 minut. Zbierz wszystkich. #takaameryka #greencard”.

Na którą z pań się zdecydował? Chętnych nie brakowało! Szczegóły już jutro!

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze