2020-09-15

Dołączyła do „Love Island. Wyspa miłości” i ma swój cel

Jeszcze jedna dziewczyna w programie, a to oznacza większą konkurencję! Komu zawróci w głowie Kornelia Wełpa? Żądna przygód singielka z odwagą wkroczyła do „Love Island. Wyspa miłości” i nie zamierza na tym poprzestać. Jakiego mężczyzny szuka? Który z obecnych w randkowym reality show panów zwrócił jej uwagę? Przeparowanie zapowiada się niezwykle interesująco.

Wszystko o uczestnikach w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na IPLA.TV.

Kornelia Wełpa
Odważna 24-latka o przeszywającym spojrzeniu, która nie odkłada swoich marzeń na później. Samotnie podróżuje po świecie, jest szczera, kreatywna i ma w sobie mnóstwo pozytywnej energii, którą chce zarażać wszystkich wokół niej.

- Jak mówi sama o sobie, jest wolnym ptakiem. Nie ma stałej pracy, a swój czas przeznacza głównie na podróżowanie, poznawanie nowych rzeczy, szukanie inspiracji i kształtowanie samej siebie. Jest też w trakcie otwierania własnego biznesu.
- Pochodzi z Mazur, gdzie spędziła dzieciństwo. Później mieszkała w Olsztynie, Gdańsku i Warszawie.
- Uważa się za osobę o bogatym wnętrzu i ciekawej, barwnej osobowości. To, co najbardziej ją wyróżnia, to odwaga, siła i wielkie zamiłowanie do poznawania świata. „Moje życie to jeden wielki spontan i czerpię z niego, jak tylko się da”.
- Jest szczera, komunikatywna i potrafi radzić sobie w trudnych sytuacjach. Jej mocną stroną jest też dobra intuicja! Uwielbia naturę i zawsze stara się o nią dbać najlepiej, jak potrafi.
- „Moim największym sukcesem jest moja przemiana zewnętrzna, jak i wewnętrzna. Jeszcze kilka lat temu byłam zakompleksioną dziewczyną bez wiary w swoje możliwości i z brakiem pewności oraz akceptacji siebie. Odkąd zmieniłam nastawienie, moje życie i osobowość stały się piękne i mogę tym inspirować innych”.
- Nigdy nie była w związku, który trwałby dłużej niż rok, jednak twierdzi, że każda relacja nauczyła ją czegoś ważnego. Od lutego jest singielką.
- Jej idealny partner to wysoki, dobrze zbudowany mężczyzna o pięknym, szczerym uśmiechu i hipnotyzującym spojrzeniu. Powinien być też męski, zabawny, oczytany i odważny.

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci