2020-09-03

Liga Narodów UEFA w kanałach sportowych Polsatu i IPLI

0

Transmisje wszystkich meczów drugiego sezonu rozgrywek od 3 września. Liga Narodów to pomysł UEFA, który zrewolucjonizował sezon reprezentacyjny na Starym Kontynencie. Zamiast meczów towarzyskich często rozgrywanych o nic, kibice mogą oglądać drużyny walczące o awans do wyżej notowanych dywizji oraz obronę przed spadkiem w rankingu. Jak zaprezentuje się reprezentacja Polski? Zapraszamy do sportowych kanałów Telewizji POLSAT oraz serwisu IPLA.TV.

W rozgrywkach Ligi Narodów uczestniczy komplet 55 federacji zrzeszonych w UEFA. Podzielono je na cztery dywizje w oparciu o międzynarodowy ranking. Jesienią oraz zimą odbywają się mecze grupowe, a wiosną turniej finałowy. Liga Narodów jest też jednym ze sposobów wywalczenia kwalifikacji na Mistrzostwa Świata 2022. Po raz drugi z rzędu w dywizji A, skupiającej najwyżej notowane reprezentacje, znaleźli się podopieczni Jerzego Brzęczka. W nadchodzących miesiącach Polacy będą mierzyć się z Holandią, Bośnią i Hercegowiną oraz Włochami.

Wszystkie mecze Ligi Narodów UEFA pokażą kanały sportowe Telewizji POLSAT oraz największy serwis rozrywki internetowej IPLA. Hitem pierwszej kolejki będzie starcie Niemcy – Hiszpania, które 3 września o godz. 20:35 pokaże Polsat Sport.

Dzień później swoje pierwsze spotkanie nowego sezonu, przeciwko Holandii, rozegrają Polacy. Wszystkim meczom Biało-Czerwonych towarzyszyć będzie rozbudowane studio z udziałem czołowych dziennikarzy i ekspertów piłkarskich w naszym kraju. Każdy dzień meczowy podsumuje magazyn zawierający skróty oraz bramki ze wszystkich spotkań.

Najbliższe mecze reprezentacji Polski w Lidze Narodów UEFA:
04.09.2020, Holandia – Polska, godz. 20:35
07.09.2020, Bośnia i Hercegowina – Polska, godz. 20:35
11.10.2020, Polska – Włochy, godz. 20:35
14.10.2020, Polska – Bośnia i Hercegowina, godz. 20:35
15.11.2020, Włochy – Polska, godz. 20:35
18.11.2020, Polska – Holandia, godz. 20:35

Szczegółowy plan transmisji dostępny jest na stronie polsatsport.pl/program-telewizyjny.

Dzięki różnorodności ofert kibice mogą decydować, gdzie, kiedy i jak chcą oglądać swoje ulubione drużyny w walce o piłkarskie trofea. Widzowie zobaczą mecze Ligi Narodów UEFA na żywo na kanałach Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News oraz Polsat Sport Premium, także w jakości Super HD. Abonenci Cyfrowego Polsatu znajdą je w ofertach telewizji satelitarnej, kablowej w technologii IPTV i internetowej z dekoderem EVOBOX STREAM, w tym na urządzeniach mobilnych w serwisie Cyfrowy Polsat GO.

Wszystkie mecze odbywające się w ramach Ligi Narodów UEFA będą również dostępne w serwisie IPLA - na www.ipla.pl oraz dzięki aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, urządzeniach mobilnych z systemem Android, iOS, a także wybranych Smart TV oraz Apple TV. W zależności od tego, na którym kanale telewizyjnym transmisja z danego meczu będzie dostępna, widzowie będą mogli ją obejrzeć za pośrednictwem wybranego pakietu – IPLA SPORT, IPLA SPORT PREMIUM – lub zakupić dostęp niezależnie od pakietu. Rozpoczynające się dzisiaj rozgrywki piłkarskie dostępne będą również w ramach wybranych taryf sieci Plus.

Po więcej informacji sportowych zapraszamy na POLSATSPORT.PL.

Komentarze
© Polsat 2020