2020-08-30

Prezentacja ramówki Polsatu. Zobacz wideo i zdjęcia!

Wieczór z Gwiazdami Polsatu to najlepsza okazja do poznania jesiennej oferty stacji. Co czeka widzów? Jakie seriale, programy i filmy będzie można oglądać w najbliższych miesiącach w Telewizji POLSAT? Zobacz prezentację ramówki, którą poprowadzili Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna.

Specjalne nagranie przygotowali dla widzów Prezes Zarządu Telewizji POLSAT Stanisław Janowski i Dyrektor Programowa Nina Terentiew. - Szanowni Państwo, tej wiosny wszyscy przeżywaliśmy trudne chwile, ale Telewizja Polsat była cały czas z wami. Każdego dnia staraliśmy się dostarczyć sprawdzonych i rzetelnych informacji, ale też zapewnić odpowiednią dawkę wytchnienia, rozrywki i emocji - rozpoczął Prezes Zarządu Telewizji POLSAT, Stanisław Janowski. - Tak samo będzie tej jesieni - kontynuowała Dyrektor Programowa Nina Terentiew.

A oto spot wizerunkowy do jesiennej ramówki:

Prezentacja ramówki prowadzona była prosto z wirtualnego studia Polsatu. - Przed nami wyjątkowa jesień, pełna gwiazd - powitał widzów Krzysztof Ibisz.

Na początek program, który od lat niezmiennie budzi wielkie emocje. „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” ze względu na pandemię koronawirusa został zawieszony po drugim odcinku, ale teraz rywalizacja o Kryształową Kulę powraca. O głównej nagrodzie marzy dziesięć par: piosenkarka Ania Karwan i Jan Kliment; aktorka, wokalistka i influencerka Julia Wieniawa ze Stefano Terrazzino; serialowa Julka z „Przyjaciółek” Nicole Bogdanowicz z Kamilem Kuroczko; modelka Edyta Zając w towarzystwie Michała Bartkiewicza; piosenkarka i youtuberka Sylwia Lipka wraz z Rafałem Maserakiem; pogodynka Polsatu i Polsat News Milena Rostkowska-Galant, której partneruje Jacek Jeschke; aktor Tomasz Oświeciński z Wiktorią Omyłą; aktor i twórca kabaretowy Bogdan Kalus oraz Lenka Klimentova; uczestnik „Ninja Warrior Polska” Sylwester Wilk z Hanną Żudziewicz; zwycięzca „Love Island. Wyspa miłości”, trener tenisa Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska. Droga do finału rozpocznie się 4 września.

Niedługo potem prezenter Polsatu przeniósł się na wirtualną plażę, gdzie czekała na niego Karolina Gilon. - Nasz miłosny all-inclusive rozpoczyna się 31 sierpnia - zaprosiła widzów prowadząca „Love Island. Wyspa miłości”. Zobaczyliśmy także sylwetki pierwszych mieszkańców hiszpańskiej willi.

- „Nasz nowy dom” to nie tylko program telewizyjny, to przede wszystkim nieustająca misja niesienia pomocy tym najbardziej potrzebującym i dawania im nadziei na lepsze jutro - zapowiedziała jubileuszową 15. edycję Paulina Sykut-Jeżyna. Jakie najpiękniejsze chwile zapamiętała Katarzyna Dowbor? - Dla mnie najważniejsi są ludzie, których poznajemy. To są cudowne rodziny, które naprawdę dużo w życiu przeszły. W jednym z odcinków mamie i dwóm córkom, które przed przemocą domową uciekły do rudery. A my z niej zrobiliśmy dom ich marzeń. Ten uśmiech, ta radość, to szczęście, które widzimy na ich twarzach. Nie ma chyba nic ważniejszego - podkreśliła prowadząca.

Do muzycznej windy „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zaprosił Maciej Dowbor, który razem z Piotrem Gąsowskim prowadzi 13. edycję show. Jej bohaterami są: Gosia Andrzejewicz, Kamila Boruta, Natalia Avelon, Marta Gałuszewska, Czadoman, Karol Dziuba, Filip Gurłacz i Maurycy Popiel. Kto podbije serca widzów i jury?

Odważni i waleczni uczestnicy pojawią się też w innym programie, „Ninja Warrior Polska”. - W nim nie ma miękkiej gry, a zawodnicy przygotowywali się nawet w czasach kwarantanny - zaznaczył Jerzy Mielewski, z którym poczynania zawodników komentuje Łukasz „Juras” Jurkowski. Co czeka nas w drugiej edycji? Nowy tor i nowa prowadząca - Karolina Gilon.

- Od jutra zaczynam treningi na świeżym powietrzu - powiedział zachęcony Krzysztof Ibisz. Nie jest to takie proste, bo czystego powietrza jest coraz mniej. - Na szczęście z pomocą przychodzi Stowarzyszenie Program Czysta Polska. Dzięki inicjatywie Zygmunta Solorza edukujemy i zachęcamy do wspólnego dbania o naszą planetę. Każdy może zrobić coś dla środowiska. Polska może być czysta, to zależy tylko od nas - podkreślił po spocie uświadamiającym skalę problemu i promującym wprowadzanie do swojego życia proekologiczne nawyki.

Warto być zawsze na bieżąco, szczególnie że ostatnie miesiące pokazały, jak ważny jest dostęp do sprawdzonych informacji. - Znajdowali je państwo w naszych serwisach, uznając „Wydarzenia” za najbardziej rzetelny i wiarygodny program informacyjny w Polsce - powiedziała Dorota Gawryluk, dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji POLSAT. - Rzetelne opinie, to wizytówka programu „Gość Wydarzeń” - dodał Bogdan Rymanowski o najchętniej oglądanym w Polsce programie publicystycznym.

A jak dbać o relaks, to w świetnym towarzystwie pięciu niezwykłych kobiet. Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz wirtualnie połączyli się z bohaterkami serialu „Przyjaciółki” oraz Pawłem Małaszyńskim, nową postacią w produkcji. Artur jest podróżnikiem, który stara się inspirować ludzi smakami z całego świata. W jaki sposób wpłynie na życie Zuzy, Ingi, Anki, Patrycji i Doroty? Odpowiedź w czwartkowe wieczory w Polsacie. Szykuje się dużo emocji!

Pozostając przy silnych uczuciach... „Pierwsza miłość”! Po szesnastu latach na antenie nadal kwitnie i zaskakuje. - To wciąż numer jeden w popołudniowym paśmie serialowym, za co bardzo serdecznie dziękujemy - podziękował widzom aktor Wojciech Błach. - Serial będzie was rozgrzewać we wszystkie jesienne popołudnia od poniedziałku do piątku - dodała aktorka Edyta Herbuś.

Widzowie Polsatu kochają polskie kino, dlatego stacja przygotowała specjalne pasmo serialowe premium. Jesienią w Polsacie w sobotnie wieczory „Bez skrupułów”, „Bad Boy” i „Mayday”, a w nich między innymi Danuta Stenka, Antoni Królikowski i Piotr Adamczyk.

Nie zabraknie także rozrywki na najwyższym poziomie. W programie „Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących” Kabaret Skeczów Męczących i ich goście będą prezentować najśmieszniejsze skecze, a oprawę muzyczną zapewni zespół Enej. Ale to nie wszystko! W każdą środę nowość na antenie Polsatu: „Kabaret na dobry wieczór. Paranienormalni Show”, w którym Kabaret Paranienormalni będzie świętował swoje piętnastolecie.

Telewizja Polsat zapewni także domowe seanse filmowe. Jesienią na antenie hollywoodzkie hity („Pasażer”, „Bez litości 2”), polskie przeboje („Wyzwanie”, „Dywizjon 303”), a także najwspanialsze kino familijne („Mary Poppins powraca”, „Hotel Transylwania 3”).

Od dwudziestu lat Polsat Sport relacjonuje najważniejsze wydarzenia sportowe. - Tak samo będzie jesienią - zapowiadają Paulina Chylewska i Karolina Szostak. Co czeka widzów? Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, piłkarska Liga Narodów, gale KSW, Liga Mistrzów siatkarek i siatkarzy oraz tenis w mistrzowskim wydaniu. A do tego komentarze ekspertów i analizy z najnowocześniejszego studia sportowego w Europie.

Sportowe emocje zapewnią również kanały Eleven Sports, na których między innymi mecze piłkarskie hiszpańskiej La Liga, włoskiej Serie A i niemieckiej Bundesligi, zawody Formuły 1, DTM z udziałem Roberta Kubicy i żużlowa PGE Ekstraliga.

Grupa Polsat przez lata dynamicznie się rozwijała, tworząc całą gamę kanałów tematycznych. W ofercie Super Polsat, Polsat Seriale, Polsat Film, Polsat Play, Polsat Doku, Polsat Rodzina, Polsat Cafe, Polsat Games, TV4, Polo TV, Eska TV czy Disco Polo Music, każdy znajdzie coś dla siebie.

- Oprócz tworzenia najlepszej telewizji w Polsce mamy jeszcze jedną, równie ważną misję - podkreślił Krzysztof Ibisz. Fundacja Polsat przez ponad dwadzieścia lat swojej działalności objęła pomocą ponad trzydzieści siedem tysięcy małych pacjentów, przeznaczając ponad 250 milionów złotych na ich leczenie, rehabilitację, zakup nowoczesnego sprzętu medycznego, czy niezbędne remonty w szpitalach.

W czasie pandemii Zygmunt Solorz, Grupa Polsat i Fundacja Polsat przeznaczyły na walkę z koronawirusem ponad czterdzieści milionów złotych. - Zakupiliśmy między innymi dwieście tysięcy testów wraz z aparaturą potrzebną do ich analizy, respiratory, a lekarzy i pielęgniarki zaopatrzyliśmy w niezbędne środki ochrony osobistej - dodał prezenter Polsatu.

- Włączcie pozytywne emocje i poczujcie, jak smakuje życie! - zakończyli prezentację ramówki Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna. Zapraszamy do Telewizji POLSAT!

Zobacz prezentację jesiennej ramówki Telewizji POLSAT:

Codziennie aktualności i informacje o życiu gwiazd oraz programach i serialach Polsatu w POLSAT.PL.