2020-08-19

Alicja Wieniawa-Narkiewicz w serialu „Przyjaciółki”! Kogo gra?

Siostra Julii Wieniawy dołączyła do obsady produkcji. Zobacz pierwsze zdjęcia z planu! Nowy sezon to nie tylko kolejne pełne emocji przygody i zawirowania w życiu Ingi, Patrycji, Zuzy i Anki, ale także nowi aktorzy i aktorki! W uwielbianym przez widzów serialu zadebiutuje Alicja Wieniawa-Narkiewicz. „Przyjaciółki” od 3 września w czwartek o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Oglądaj Przyjaciółki online na IPLA.TV.

Młoda aktorka występuje w roli Hani, dorastającej córki Ingi, którą gra Małgorzata Socha. - Nie ukrywam, że wcielenie się w istniejącą już w serialu postać jest sporym wyzwaniem - mówi Alicja Wieniawa-Narkiewicz.

Jak debiutująca w produkcji artystka wspomina pierwsze dni na planie serialu? - Moje obawy wzbudzał fakt, że dołączę do zgranej i pracującej ze sobą wiele lat ekipy. Czy mnie zaakceptują? Czy mnie polubią? Jednak od pierwszego dnia przyjęto mnie bardzo ciepło i wiedziałam już, że nie mam się czego obawiać! - mówi.

W głównych rolach serialu „Przyjaciółki” występują: Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska i Magdalena Stużyńska-Brauer. W inne postacie wcielają się: Agnieszka Sienkiewicz, Bartek Kasprzykowski, Mateusz Janicki, Krzysztof Wieszczek, Marek Bukowski, Adam Adamonis, Elżbieta Jarosik, Dorota Kolak i Marcin Korcz.

  

Przyjaciółki od 3 września w czwartek o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.