2020-08-03

Aktorzy na planie serialu „Osaczony”. Mamy zdjęcia!

0

Leszek Lichota i reszta ekipy ciężko pracują przy nagraniach do nowej produkcji. Dla wszystkich to wyjątkowo intensywne lato, podczas którego zaplanowano realizację napiętego harmonogramu. Efektem będzie sześć odcinków intrygującego serialu kryminalnego w gwiazdorskiej obsadzie. „Osaczony” wiosną 2021 roku na antenie Telewizji POLSAT.

Serial „Osaczony” trzyma widza w napięciu od pierwszej sceny. To doskonałe studium ludzkiej psychiki działającej w obliczu zagrożenia. To także opowieść o zdradzie, namiętnościach i sekretach. I o tym, że za każdymi drzwiami pozornie spokojnego domu, kryje się jakaś tajemnica.

- Historia oparta jest na wątku kryminalnym, który zakłóci życie cichej i poukładanej z pozoru społeczności - wyjaśnia Leszek Lichota. - Z każdym odcinkiem na jaw wyjdzie coraz więcej skrywanych skrzętnie sekretów, burzących ten pozorny spokój. Z biegiem rozwoju akcji mój bohater będzie czuł się coraz bardziej „osaczony” - dodaje.

Przed aktorem prawdziwe „wakacyjne” wyzwanie. Jako główny bohater serialu, pojawia się na planie zdjęciowym codziennie. - Trzydzieści sześć dni na sześć odcinków to dość napięty i ambitny plan. Wymaga to od całej ekipy i aktorów maksymalnego skupienia. Mój bohater jest osią całego serialu i występuje niemal w każdej scenie. Na szczęście produkcja daje mi czas na regenerację - mówi Leszek Lichota.

„Osaczony” to oparty na australijskiej licencji sześcioodcinkowy serial kryminalny, nie tylko o zbrodni, ale też o tajemnicy, namiętności, uczuciach i zdradzie. Reżyserem jest Maciej Dutkiewicz („Ślad”, „Na krawędzi”), który wspólnie z Arkadiuszem Borowikiem („Samo życie”, „Na Krawędzi”) przygotował polską wersję scenariusza. Za produkcję odpowiada TFP.

W główną i tytułową rolę „osaczonego” wciela się Leszek Lichota. Partneruje mu doborowa obsada: Eryk Lubos, Ilona Ostrowska, Maria Dębska, Wojciech Błach, Mateusz Janicki.

Serial Osaczony wiosną 2021 roku na antenie Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2020