2020-07-22

Antek Królikowski i Joanna Opozda pokazują się razem

0

Aktorzy coraz częściej wstawiają wspólne zdjęcia. Fani pytają, czy są parą? Antek Królikowski, znany m.in. z serialu „W rytmie serca” ostatnio przechodził bardzo ciężki czas w życiu. Rozstał się również z dziewczyną, Katarzyną Dobrowolską. Jednak po deszczu zawsze wychodzi słońce. Na zdjęciach z Joanną Opozdą wygląda na szczęśliwego.

Antoni Królikowski i Joanna Opozda publikują na Instagramie coraz więcej wspólnych zdjęć. Ostatnio jedna z plotkarskich gazet skomentowała, że wspólne wyjście pary do restauracji skończyło się kłótnią gwiazd z kelnerką. Aktor zdementował tę historię w oficjalnej wiadomości, pisząc, że byli z Joanną na wspólnej kolacji, ale do sprzeczki nie doszło. To był pierwszy oficjalny komunikat, w którym fani dowiedzieli się, że oboje spędzają ze sobą czas.

Ostatnio Joanna Opozda postanowiła pochwalić się fotką z Antkiem ze wspólnego wypadu za miasto. Widać na nim, jak odpoczywają na łonie natury w towarzystwie czworonożnych przyjaciół. Aktorka pod zdjęciem napisała: „Pozdrawiamy. Marilyn wygląda tu jak mały człowiek! #happy #chill”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Parę dni wcześniej, również na profilu aktorki pojawiły się fotki i relacje ze wspólnego wyjścia na miasto. Joanna zamieściła ich wspólne zdjęcie z klubu, pisząc tajemniczo pod postem: „Partytime”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Fani od razu dostrzegli, że Antek i Joanna mają się ku sobie, a na zdjęciach wyglądają na szczęśliwych: „Ja myślę, że Antek i Asia do siebie pasują”, „Ale jesteście do siebie podobni, jak brat i siostra, to musi być przeznaczenie, że jesteście razem”. Nawet Marina Łuczenko zamieściła w komentarzu wymowne: „<3”.

Życzymy Antkowi i Joannie wszystkiego dobrego!

Komentarze