2020-07-18

Największe wakacyjne hity w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

0

Przypominamy najlepsze letnie przeboje z programu. Baw się razem z nami! Wakacyjne przeboje rozbrzmiewają na scenie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” dość często, a w przerwie od emisji show postanowiliśmy wrócić do najfajniejszych występów. Oto wspomnienia show m.in. Mai Bohosiewicz, Honoraty Skarbek, Sławomira i Artura Chamskiego. Działo się!

Julia Pietrucha w roli Beyoncé? Czemu nie! Aktorka sięgnęła po jeden z największych przebojów amerykańskiej diwy R&B, czyli „Crazy in Love”. Utwór był pierwszym solowym dokonaniem gwiazdy z debiutanckiej płyty „Dangerously in Love”. Zobaczcie, jak uczestniczka przecierała szlaki w pierwszej edycji show!

Trochę lata prosto ze słonecznych Włoch. Maja Bohosiewicz pokusiła się o rolę Sabriny w drugim sezonie show. To artystka, która wylansowała hit „Boys (Summertime Love)”. Ten przebój ukazał się w 1987 roku, ale do dziś łatwo wpadający w ucho refren rozbrzmiewa w nadmorskich kurortach na całym świecie. I słusznie!

Żadne wakacyjne potańcówki nie mogą odbyć się bez wielkiego hitu wokalistki o imieniu Loalwa Braz. Kto przypomniał o gwieździe w siódmej edycji? Mowa oczywiście o Sławomirze. „Lambada” to wielki sukces grupy Kaoma. Artysta nie tylko poradził sobie z wymagającą rolą kobiecą, ale także z nauczeniem się obcego języka. Wszystko poszło niezwykle gładko, a na parkiecie działa się magia!

Jak zadbać o formę na lato wiedziała Ariana Grande, która w teledysku do „Side to Side” sięgnęła po rowerki z siłowni. W siódmym sezonie show, w roli piosenkarki i trenerki fitness jednocześnie zobaczyliśmy Kasię Popowską. Uczestniczka nie złapała zadyszki ani przez moment. Gratulujemy!

- Ależ to jest towar! - powiedziała Małgorzata Walewska na widok Krzysztofa Antkowiaka. Piosenkarz i aktor miał okazję zaprezentować swoją interpretację utworu „Despacito”, który sporo namieszał na listach przebojów w 2017 roku. Nie dało się ukryć, że uczestnik ósmej edycji jako latynoski amant skradł serce niejednej fanki.

Dziewiąta edycja programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” przyniosła widzom sporo radości, a swój udział w tym miał Krzysztof Szczepaniak. Jego przezabawne wykonanie piosenki „Sexy and I Know It” na długo zapadło w pamięci sympatyków show. Jako postać Redfoo, czyli połówki duetu LMFAO, był bardzo przekonywujący i pokazał, że wie co to znaczy mieć dystans do samego siebie. Klasa!

Gorący duet i dancehall. To mogło oznaczać tylko jedno - Honorata Skarbek i Boogie jako Beyoncé i Sean Paul w finałowym odcinku show. Uczestnicy dziesiątej edycji programu cofnęli się w czasie do 2003 roku, gdzie na listach przebojów królował singiel „Baby Boy”. Czy pomiędzy tą parą było widać i czuć chemię na scenie? Jak najbardziej! To niezaprzeczalnie jedno z najgorętszych widowisk w historii „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Gościnny występ Barbary Melzer, Artura Chamskiego i Krzysztofa Szczepaniaka w jedenastej edycji programu zaowocował popularną piosenką „Aserejé”. Trio w roli formacji Las Ketchup wypadło świetnie, a śmiechom nie było końca. Układ choreograficzny, który znają wszyscy miłośnicy letnich imprez, udało się odwzorować w stu procentach. Brawo!

Wspomnienie lata 2014 to bez wątpienia powrót do wielkiego przeboju DJ-a i producenta Calvina Harrisa. Wykonania „Summer” podjął się niezawodny Jeremi Sikorski, który był uczestnikiem show w dwunastej edycji. Jak poszło? Fenomenalnie! Artysta porwał do szalonej zabawy nie tylko jurorów, ale i publiczność zgromadzoną w studiu. O to chodziło!

Zwycięzca dwunastej edycji w drodze na szczyt, pokazał się m.in jako Franky Gee, czyli członek duetu Captain Jack. Muzycy byli mistrzami gatunku eurodance, a piosenka zatytułowana tak jak nazwa formacji, triumfowała na listach przebojów w połowie lat 90-tych. Adam Strycharczuk miał pewne obawy co do tego występu, ale okazały się one zupełnie niepotrzebne. Niejednego widza dopadła nostalgia z lat młodości.

Jakie są Wasze ulubione letnie przeboje wykonane w programie? Piszcie w komentarzach!

Kolejne odcinki 13. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo wkrótce w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Komentarze
© Polsat 2020