2020-07-11

Maciej Dowbor o początkach „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

0

Jak popularny dziennikarz i prezenter wspomina start hitowej produkcji Polsatu? Maciej Dowbor był gościem pluszaków Hasha i Taga w nowym programie IPLI „Kudłate show”. Opowiedział między innymi o tym, jak zareagował na propozycję zostania prowadzącym „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Do tego czekały na niego specjalnie przygotowane zadania związane ze sportem i produkcją filmową.

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na IPLA.TV.

Maciej Dowbor przyznał w nowym show IPLI, że z początku przygotowywał się do roli gospodarza „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” z dystansem. Szybko jednak zmienił zdanie i zaczął czerpać z tej pracy jak najwięcej radości. - Gdy zrozumiałem, na czym polega ten program, jak przeszliśmy pierwsze próby, to zakochałem się w tym. Jest muzyka, którą zawsze się interesowałem, mam szansę na działania dziennikarskie, no a czasem sobie coś tam z Piotrem Gąsowskim pośpiewamy - powiedział.

Prezenter powspominał także wpadki na planie podczas kręcenia scen z windą oraz żartował z wymian zdań z drugim prowadzącym, Piotrem Gąsowskim.

Jednym z jego zadań w trakcie wyzwań przygotowanych od pluszaków, było odgadnięcie postaci na przerobionych fotografiach. Czy udało mu się poznać znajome twarze?

Kolejne odcinki 13. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo wkrótce w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Komentarze
© Polsat 2020