2020-07-14

Co Krzysztof Ibisz robi na wakacjach?

0

Prezenter zdradza fanom na Instagramie, jak najbardziej lubi spędzać wolny czas. Dziennikarz Telewizji POLSAT jest osobą bardzo aktywną zarówno zawodowo, jak i prywatnie ale nawet on czasem potrzebuje zwolnić tempo. Krzysztof Ibisz w trakcie urlopu postanowił „wziąć wolne” również od internetu, ale dla najwierniejszych widzów postanowił zrobić wyjątek i uchylić rąbka tajemnicy. Gdzie pojechał i co udało mu się już zobaczyć?

- Cześć kochani! Nie ma mnie ostatnio na Instagramie, bo jestem na urlopie. A wakacje to także odpoczynek od internetu. Dziś jestem w Świnoujściu. Piękna plaża, najszersza w Polsce bo aż 200 metrów szerokości. Jest cudownie, tylko pogoda w kratkę... Ale pamiętajcie, że najważniejsza jest pogoda ducha! - mówił do swoich fanów dziennikarz.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Krzysztof Ibisz Official (@krzysztof_ibisz_official)

Obserwatorzy podzielają opinię prezentera i również życzą mu udanych wakacji i ciepła: „W taką pogodę jest więcej jodu, chociaż taki plus braku słoneczka. Udanego relaksu!”, „Szkoda że mnie tam nie ma, może bym pana spotkała. Życzę dużo słońca!”, „Twój optymizm i pogoda ducha są niesamowite! Zawsze, gdy Cię oglądam, jestem pod wrażeniem. Skąd bierzesz tyle energii?”

Ale to nie koniec podróży prezentera. Po spokojnym i relaksującym wypadzie do Świnoujścia, dziennikarz zatęsknił za odrobiną aktywności. Pojechał do Berlina, żeby zwiedzić miasto i jego najsłynniejsze historyczne miejsca na rowerze, co jak mówi, działa na jego uspakajająco: - Aby ukoić emocje wybrałem się do Berlina na rowering - pisze pod postem. Tym razem wpis prezentera podziałał na fanów motywująco: „Dobra decyzja! Chyba zrobię podwójny trening”. A wy jak wolicie spędzać wolny czas?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Krzysztof Ibisz Official (@krzysztof_ibisz_official)

Mamy nadzieję, że Krzysztof Ibisz powróci z wakacji wypoczęty i zrelaksowany, a na jego oficjalnym profilu znów będzie mnóstwo ciekawych i pozytywnych relacji!

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Poznaj style taneczne w „Tańcu z Gwiazdami”. Zobacz wideo!
Malwina Wędzikowska: Stroje są dumą „Tańca z Gwiazdami”

Komentarze
© Polsat 2020