2020-07-09

Piotr Gąsowski poleciał do Grecji... na półtora dnia!

0

Skąd u prowadzącego program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” pomysł na taki wyjazd? Piotr Gąsowski uwielbia podróżować, ale tym razem zaskoczył wielu swoich fanów. Błyskawicznie zdecydował się na spontaniczną wycieczkę i nie miało znaczenia, że potrwa ona zaledwie półtora dnia! Artysta wybrał się na jedną z greckich wysp.

- Witajcie! Kalimera! Moje życie jest pełne niespodzianek! Tym bardziej że sam sobie te niespodzianki robię! Wczoraj jeszcze nie wiedziałem, że tu będę. O drugiej w nocy kupiłem bilet do Grecji na Zakynthos... o szóstej byłem w samolocie! Nie zaspałem, ale nic dziwnego, ponieważ się nawet nie położyłem - napisał na Instagramie.

Prowadzący „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” nie miał czasu do zmarnowania, więc od razu rozpoczął zwiedzanie. - Po przylocie skuter i w drogę! Jeżdżę po wyspie, jeszcze nie mam hotelu... taki nagły wypad! Krócej niż nad Bałtyk, dużo taniej, a i morze cieplejsze! Jest pięknie i pusto! Jak nie w sezonie! Szkoda, że jutro muszę wracać! Ale lepsze półtora dnia niż nic, nieprawdaż?! Carpe Diem, moi drodzy - dodał.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Piotr Gąsowski (@piotr.gasowski.official)

Po spędzonej na wyspie znany aktor i prezenter przywitał swoich fanów w znakomitym humorze.- Jeśli jeszcze ktoś ma wątpliwości, czy warto na jedną noc polecieć do Grecji ... warto, żeby mieć taki jeden poranek! - stwierdził.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Piotr Gąsowski (@piotr.gasowski.official)

Zaskakującą podróż pochwalili fani artysty. „Super pomysł”, „Jesteś niemożliwy. Ale czad”, „Do spontanicznych świat należy”, „Zawsze byłam wielką fanką pańskiego poczucia humoru i ogromnego dystansu do siebie. Teraz do tego doszła Pańska odwaga. Brawo!” - pisali pod wideo na jego profilu.

Niecodzienny wyjazd skomentowali także jurorzy „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. - Chyba nie masz wątpliwości, kto z twoich przyjaciół teraz najbardziej ci zazdrości - napisała znana z miłości do podróżowania do Grecji Katarzyna Skrzynecka. - Tylko wariaci są coś warci. Z fartem - dodał Adam Strycharczuk.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Komentarze
© Polsat 2020