2020-07-05

Beata Cholewińska i Mariusz Abramowicz gośćmi Studio IPLA

0

Prowadzący program „Nowy Dzień z Polsat News” w specjalnej rozmowie. Kanał informacyjny Grupy Polsat ma już bowiem dwanaście lat! Jak wygląda praca w jednej z najbardziej obiektywnych i rzetelnych stacji w Polsce? Jak się przygotowuje poranne pasmo? Na te pytania w rozmowie z Krzysztofem Machajskim odpowiedzieli dziennikarze i prezenterzy Beata Cholewińska oraz Mariusz Abramowicz.

Prywatnie - najlepsi przyjaciele, zawodowo - jeden z najlepszych porannych duetów prowadzących. Jak opowiadają z uśmiechem, ich przyjaźń rozpoczęła się dwanaście lat temu, czyli dokładnie wtedy, gdy wystartował kanał Polsat News. Jak rozwijała się wówczas ich znajomość i jak tworzył się ten duet na ekranie? - Trzeba wyrobić sobie pewne mechanizmy albo musi być „chemia” - mówi o swojej pracy z Beatą Cholewińską Mariusz Abramowicz. - To jest kilkanaście lat współpracy, więc my czasami nie potrzebujemy czegokolwiek ustalać - dodaje, zaznaczając jednocześnie, że w okresie pandemii świetnie współprowadziło mu się program z Ewą Gajewską. Polsat News wprowadził w tym trudnym okresie tzw. rotacyjny system pracy i przyjaciele zostali rozdzieleni… Nie tylko na ekranie! Podczas rozmowy, dziennikarze ujawnili, że w trosce o bezpieczeństwo pracowników Telewizji POLSAT, obowiązywała ich również izolacja prywatna. Jak odnaleźli się w tej sytuacji?

Jednak jacy są poza kamerami? Beata Cholewińska nie pozostawia złudzeń, mówiąc: - Tylko ja widziałam Cię w stroju Borata! - śmiała się w programie Studio IPLA, zaznaczając siłę ich prawdziwej przyjaźni! Krzysztof Machajski w trakcie rozmowy zapytał również o dotąd nieporuszaną kwestię. Okazuje się, że Mariusz Abramowicz był na castingu do show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” i o mało nie dostał się do hitowego programu. Potwierdza to jego telewizyjna partnerka. - Ty nie jesteś człowiekiem tylko jednego talentu, bo potrafisz pięknie mówić do widzów. Umiesz śpiewać, tańczyć, więc korzystaj z tego - powiedziała do niego, namawiając jednocześnie do ujawnienia swoich umiejętności. Małą próbkę wokalną usłyszycie w Studio IPLA... 

Tematy odcinka: 
- Przygotowywanie porannego pasma „Nowy Dzień z Polsat News”.
- „Majteczki” Mariusza Abramowicza.
- 12 lat Polsat News - wspomnienia i zabawne wpadki.
- Katastrofa Smoleńska - historyczny moment w Polsat News i jego kulisy.
- Beata Cholewińska i jej kariera.
- Mariusz Abramowicz w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?
- Czy Budka Suflera wybaczyła prowadzącym jazdę na „Piątym Biegu”?

Więcej odcinków Studio IPLA na IPLA.TV.

Komentarze
© Polsat 2021