2020-06-20

Studio IPLA: Paulina Koziejowska, jakiej nie znacie!

0

Prezenterka i dziennikarka showbiznesowa ujawnia sekrety swojego życia. Czy czuje się gwiazdą? Kim dla niej są celebryci i czy kiedykolwiek się na nich zawiodła? W programie Studio IPLA Paulina Koziejowska opowiada również o samej sobie. Zdradza między innymi, że kocha Hiszpanię, psychologię, i że… jest pracoholiczką!

Znana i lubiana dziennikarka Superstacji wyjawia w programie Studio IPLA po raz pierwszy mnóstwo rzeczy, o których dotychczas nie mówiła głośno. Od lat pracująca w mediach Paulina Koziejowska przyznaje, że z wieloma gwiazdami ma na pieńku. - Czy kiedyś zawiodłaś się na kimś? - dopytywał prowadzący talk-show Krzysztof Machajski. - Nazwiskami nie będę operować, ale była pewna taka pani, prezenterka - odpowiedziała enigmatycznie. - Kiedy chodziłam jeszcze z mikrofonem jako reporterka, to najgorsze było to, gdy ktoś odwracał się do mnie plecami, lekceważąc mnie - dodaje, opowiadając o swoich zawodowych przygodach.

Jak zaczęła się tak naprawdę historia Pauliny Koziejowskiej i jak znalazła się w tym miejscu życia, w którym jest teraz? - Wszystko zawdzięczam mamie i babci - wyznaje z uśmiechem, zdradzając, jak wyglądało jej dzieciństwo. Okazuje się, że prowadząca już jako mała dziewczynka bawiła się w dziennikarkę. Podkreśla jednocześnie, że droga do spełnienia jej marzeń nie była prosta. Dlaczego?

Tematy odcinka:
- Jakie są gwiazdy według Pauliny Koziejowskiej?
- Czy na celebrytach można się zawieźć?
- Showbiznes - czy warto wchodzić w ten świat?
- Pasje Pauliny Koziejowskiej.
- Czym dla prezenterki Superstacji jest jej praca?
- Kulisy pracy jako dziennikarki showbiznesowej.
- Plany zawodowe Pauliny Koziejowskiej.

Więcej odcinków Studio IPLA na IPLA.TV.

Komentarze