2020-06-12

Marcin Kotyński w Studio IPLA: Z muzyką przez świat!

0

Prowadzący „Disco Polo 25 lat później” w rozmowie, jakiej wcześniej nie było! Jak to się stało, że z lokalnego radia trafił na główną antenę Polsatu? Co jest jego motorem napędowym? Prezenter opowiedział o swojej pasji do tanecznych rytmów, wieloletniej pracy w mediach i podróżach, których ma już na swoim koncie bardzo dużo. A to nie wszystko...

Gdyby ktoś chciał wypisać media, w których pracował Marcin Kotyński, powstałaby z tego bardzo długa lista. Zaczynał młodo, a wszystko wzięło się z prawdziwej pasji. - Moja droga dziennikarska rozpoczęła się dawno temu. Miałem piętnaście lat i chyba już byłem po mutacji głosu - żartuje w programie Studio IPLA redaktor muzyczny Polsatu i Disco Polo Music. Zdradza, że za młodu wziął udział w konkursie, który wykorzystał do tego, żeby dostać się do radia. - Zadzwoniłem i zapytałem, czy nie potrzebują kogoś do pracy i tak oto stałem się radiowcem. Moja droga zawodowa trwa już piętnaście lat - mówi.

Ale Marcin Kotyński nie żyje tylko swoją pracą i muzyką. Jest bowiem zapalonym podróżnikiem, kochającym poznawać nowych ludzi i miejsca. Od zeszłego roku prowadzi własny kanał w serwisie YouTube - „Kot in Travel”. Tam w swoich vlogach zabiera widzów w piękne wędrówki po zakamarkach świata. - To zaczęło się parę lat temu i mam nadzieję, że będzie trwało nadal. A pomysł na kanał zrodził się z potrzeby pokazania siebie z innej strony - ujawnia Kotyński, któremu brakuje reportażowych form, nie tylko dotyczących muzyki.

Tematy odcinka:
- Marcin Kotyński i podróże. Jak pandemia koronawirusa pokrzyżowała jego plany?
- Jakie są kulisy jego pracy w mediach?
- Czy redaktor sam lubi muzykę disco polo?
- Jakie spojrzenie na świat ma prezenter Polsatu?

Więcej odcinków Studio IPLA na IPLA.TV.

Komentarze
© Polsat 2020