2020-02-19

Milena Rostkowska-Galant w Studio IPLA: Pogoda na taniec

0

Gwiazda 11. edycji „Dancing with the Stars” w specjalnym wywiadzie. Prezenterka Polsatu po raz pierwszy tak szczegółowo opowiedziała o tym, jak powstają prognozy pogody i jak się do nich przygotowuje. Prowadząca zdradziła też kulisy pracy z Jackiem Jeschke na sali treningowej. Czy podoła wyzwaniu w „Tańcu z Gwiazdami”?

Milena Rostkowska-Galant jest związana z kanałem informacyjnym Polsat News od początku jego istnienia. Na jego antenie prezentuje prognozę pogody. Pozornie - nic prostszego. Okazuje się jednak, że to bardzo skomplikowany proces i nie każdy nadaje się do przekazywania wiadomości na ten temat. - Castingów na prezentera pogody trzeba było zrobić wiele, żeby kogokolwiek w ogóle z nich wyłonić - ujawnia w rozmowie z Krzysztofem Machajskim w programie Studio IPLA. Dodaje, że do każdego wejścia na antenę przygotowuje się bardzo solidnie, chociaż zdarzają się jej wesołe wpadki, jak choćby ta, w której podczas programu na żywo na pytanie o to, jaka jest pogoda, odpowiedziała: „spoko”.

Urocza pogodynka Polsatu przyjęła zaproszenie do 11. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, a jej tanecznym partnerem jest Jacek Jeschke. Jak zdradza w programie Studio IPLA, treningi nie są dla niej aż tak wyczerpujące, jak myślała. Okazuje się jednak, że Milena Rostkowska-Galant ma pewne problemy podczas zajęć. - Nie wiem jak zapamiętać kroki! - opowiada w wywiadzie. Zaznacza jednocześnie, że nie boi się nowej przygody, bo ma wielkie wsparcie wśród przyjaciół z pracy, a największe u swojej córeczki Poli!

Tematy odcinka:
- Milena Rostkowska-Galant prawniczką? Czy to jej „plan B” na życie?
- W jaki sposób przygotowuje się do zaprezentowania prognozy pogody?
- Wpadki w prognozie pogody. Jakie miała Milena Rostkowska-Galant?
- Przygotowania do „Tańca z Gwiazdami”. Jak radzi sobie gwiazda?
- Kto najbardziej trzyma kciuki za prezenterkę pogody?

11. edycja Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 6 marca w piątek w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Komentarze
© Polsat 2020