2020-06-29

Tydzień z Polsatem 29 czerwca - 3 lipca. Zobacz szczegóły!

0

Kinowe przeboje w gwiazdorskiej obsadzie. Zaplanuj swoje filmowe wieczory! W poniedziałek megahit „Logan”, w którym Hugh Jackman po raz ostatni wcieli się w postać kultowego superbohatera, Wolverine'a. Natomiast w „Eagle Eye” Shia LaBeouf zostanie oskarżony o udział w spisku terrorystycznym przez Billy'ego Boba Thorntona. We wtorek Chis Pine zostanie agentem CIA i pod przykrywką poszuka transferów pieniędzy dla terrorystów. „Jack Ryan: Teoria chaosu” to znakomite kino akcji! Potem Mel Gibson jako wielki „Patriota” chwyci za broń i będzie walczył o niepodległość w burzliwym okresie rewolucji amerykańskiej. Komediowa środa to spotkanie z niegrzecznymi Willem Smithem i Martinem Lawrence’em w filmie „Bad Boys” oraz niepozornym Jay'em Baruchelem i poderwaną przez niego „Dziewczyną z ekstraklasy”. Do tego w czwartek bystra, pojętna i pracowita Anne Hathaway oraz jej szefowa z piekła rodem Meryl Streep, czyli „Diabeł ubiera się u Prady” oraz buszująca na wyprzedażach Isla Fisher i jej „Wyznania zakupoholiczki”. Natomiast od poniedziałku do środy o godz. 18:00 na Instagramie i Facebooku Polsatu live chaty z gwiazdami pod tytułem #wszystkobędziedobrze. Zapraszamy!

PONIEDZIAŁEK, 29 czerwca 2020 r.

Logan - godz. 20:05
Przebój kinowy, który jest rozdziałem definiującym filmową sagę Wolverine. W postać kultowego superbohatera ponownie, po raz dziewiąty i ostatni, wciela się Hugh Jackman. Nowej mutantce grozi śmiertelne niebezpieczeństwo! Logan musi jej pomóc. Żeby przetrwać muszą walczyć na śmierć i życie!
Jest rok 2019. Od dwudziestu pięciu lat na świat - oficjalnie - nie przyszedł żaden mutant. Populacja ludzi z genem X to zaledwie kilku osobników. Samotny, przygnębiony Logan (w tej roli nominowany do Oscara Hugh Jackman) żyje z dnia na dzień, w zrujnowanej hucie na skraju opuszczonego pola naftowego, w odległym zakątku Stanów Zjednoczonych przy meksykańskiej granicy. Bohater traci swoją moc regeneracji i długowieczności, przez co zaczyna się starzeć. Zmęczony życiem mężczyzna pracuje jako kierowca limuzyny i zarabia drobną gotówkę jako kierowca do wynajęcia. Jego towarzyszem na wygnaniu jest mutant Kaliban (Stephen Merchant). Obaj opiekują się schorowanym Profesorem X (trzykrotnie nominowany do Złotych Globów Patrick Steward), którego nadzwyczajny umysł nękany jest pogarszającymi się napadami. Ale próba Logana, żeby ukryć się przed światem, nagle kończy się klęską, gdy na jego drodze pojawia się tajemnicza kobieta z niespodziewaną prośbą - Logan miałby pomóc niezwykłej dziewczynce. Zgorzkniały Wolverine nie ma najmniejszej ochoty, żeby w cokolwiek się angażować. W końcu przyjmuje jednak to zlecenie i zgadza się zapewnić bezpieczeństwo młodej Laurze (debiutantka Dafne Keen), nawet nie podejrzewając, jak wiele ich łączy. Wkrótce pazury wyłaniają się, gdy Logan musi zmierzyć się z ciemnymi siłami, działającymi z rozkazu demonicznego naukowca, dr Rice’a (Richard E. Grant), i stanąć twarzą w twarz ze złoczyńcą ze swojej przeszłości w misji życia, która wyznaczy zmęczonemu wojownikowi drogę do spełnienia jego przeznaczenia.

Wizjonerski pisarz i reżyser, James Mangold („Spacer po linie”, „Wolverine”) stworzył tą produkcją mocny rozdział w filmowej sadze jednego z największych bohaterów komiksów, jakiego kiedykolwiek stworzono. Logan w jego wizji i w genialnej interpretacji aktorskiej Hugha Jackmana to szalenie realistyczna, wręcz surowa, niezwykle dramatyczna, samodzielna historia poświęcenia i odkupienia. Mangold stworzył nominowany do Oscara scenariusz do filmu „Logan” na podstawie własnej powieści pod tym samym tytułem oraz we współpracy ze Scottem Frankiem (nominowanym do Oscara za scenariusze do filmów: „Co z oczu, to z serca”, „Wolverine”) i Michaelem Greenem („Obcy: Przymierze”).

  

Eagle Eye - godz. 23:00
Przeżyjesz, jeśli będziesz posłuszny! Shia LaBeouf, Michelle Monaghan, Billy Bob Thornton i Rosario Dawson w pełnym napięcia thrillerze sensacyjnym.
Jerry Shaw (Shia LaBeouf), 23-letni były student Stanford University, pracuje jako asystent w punkcie ksero. Pewnego dnia otrzymuje wiadomość od rodziców, że jego brat bliźniak Ethan, oficer sił powietrznych USA, zginął w wypadku samochodowym. Po powrocie z pogrzebu Jerry odkrywa na koncie bankowym 751 tysięcy dolarów, a w wynajętym mieszkaniu prawdziwy arsenał broni. Nagle dzwoni telefon. Kobiecy głos informuje go, że został „aktywowany” i od tej chwili, jeśli chce żyć, musi być bezwzględnie posłuszny poleceniom. Ma natychmiast opuścić mieszkanie, bowiem za chwilę pojawi się w nim FBI. Jerry odmawia wykonania rozkazu, trafia tym samym w ręce agenta Thomasa Morgana (Billy Bob Thornton), który oskarża go o udział w spisku terrorystycznym.
W imieniu sekretarza Air Force rozmowy z podejrzanym domaga się agentka Zoe Perez (Rosario Dawson). Do Jerry'ego dociera, że to nie są żarty. Dzięki instrukcjom z telefonu udaje mu się uciec z budynku FBI, po czym trafia do czarnego Porsche Cayenne, którym kieruje nieznana mu Rachel Holloman (Michelle Monaghan). Kobieta również została „aktywowana”, a tajemniczy głos w słuchawce telefonu zmusza ją do współpracy pod groźbą zabicia jej 8-letniego syna. Chłopiec (Cameron Boyce) jedzie właśnie pociągiem do Waszyngtonu, gdzie wspólnie ze szkolnym zespołem muzycznym ma wystąpić w Kennedy Center w obecności prezydenta USA. To głowa państwa jest celem zamachowcy, który z pomocą dwójki przypadkowych mieszkańców Chicago realizuje swój plan. Wiedza i kontrola przeciwnika jest tak wielka, że Jerry i Michelle nie mają praktyczne szans na ucieczkę...

WTOREK, 30 czerwca 2020 r.

Jack Ryan: Teoria chaosu - godz. 20:00
Thriller szpiegowski w gwiazdorskiej obsadzie: Chris Pine, Kevin Costner, Kejra Knightley i Kenneth Branagh. Powrót kultowego bohatera znanego z kart powieści Toma Clancy'ego. Czy Rosjanie uknuli spisek, żeby osłabić walutę i ekonomię Stanów Zjednoczonych? Jack Ryan musi to wyjaśnić! Jednak w Moskwie nie przywitają go ciepło... Inteligencja jest bronią!
Atak terrorystyczny z 11 września 2001 roku wywarł na Jacku Ryanie (Chris Pine), studencie Londyńskiej Szkoły Ekonomicznej, tak piorunujące wrażenie, że zamiast robić karierę w finansjerze wstąpił do amerykańskiej elitarnej jednostki wojskowej Marines. Walcząc w Afganistanie, doznał poważnej kontuzji kręgosłupa, gdy jego śmigłowiec został zestrzelony w walce. Podczas długotrwałej rekonwalescencji Jack zakochuje się ze wzajemnością w studentce medycyny, Cathy Muller (Keira Knightley), i przy jej wsparciu powraca do pełnej sprawności fizycznej. Hart ducha i wiedza na temat światowych finansów sprawia, że zwraca na niego uwagę agent CIA Thomas Harper (Kevin Costner), który rekrutuje Ryana do agencji. Dziesięć lat później Jack Ryan jest analitykiem finansowym na Wall Street, a w rzeczywistości agentem CIA, który pod przykrywką szuka transferów pieniędzy dla terrorystów. Odkrywa, że jeden z najpotężniejszych rosyjskich oligarchów - Wiktor Czerewin (Kenneth Branagh) w porozumieniu z rosyjskim rządem przygotowuje się do brutalnego aktu terroryzmu, mającego na celu ekonomiczny upadek USA. Kiedy Ryan z urzędnika za biurkiem musi przeobrazić się w agenta operacyjnego, w Moskwie niespodziewanie pojawia się jego narzeczona, Cathy i poważnie komplikuje sprawy - naraża życie obojga na śmiertelne niebezpieczeństwo...

Jack Ryan to postać stworzona przez mistrza powieści szpiegowskich, Toma Clancy'ego. Pierwszego zagrał Alec Baldwin – w filmie „Polowanie na Czerwony Październik” (1990). Najbardziej w pamięci widzów zapisał się - dwukrotnie - Harrison Ford - „Czas patriotów” (1992) i „Stan zagrożenia” (1994). W 2002 roku agent powrócił w „Sumie wszystkich strachów” – tym razem był to Ben Affleck. Chris Pine – aktor znany z takich przebojów kinowych, jak cykl „Star Trek” czy „Wonder Woman” – to najnowszy Jack Ryan.

  

Patriota - godz. 22:20
Mel Gibson i Heath Ledger w epickim filmie przygodowym, którego tłem jest amerykańska wojna o niepodległość. Trzy nominacje do Oscara. Widowiskowa produkcja zrealizowana z ogromnym rozmachem przez Rolanda Emmericha, twórcy kinowych hitów: „Dzień Niepodległości” i „Pojutrze”. Są rzeczy, za które warto walczyć!
Rok 1763. Dobiega końca wojna z Francuzami, w której krwawymi czynami wsławił się kolonista, brytyjski poddany, oficer Benjamin Martin (Mel Gibson). Po pewnym czasie porzuca on wojenne rzemiosło i wraz z żoną oraz siódemką dzieci osiedla się w Karolinie Południowej. Wkrótce jego żona umiera, on zaś zostaje jedynym żywicielem rodziny. Tamtejsza ludność, zmęczona surowymi rządami Brytyjczyków, wywołuje zamieszki. Wojna z Anglikami jest nieunikniona, a jej widmo przeraża Benjamina. Jego najstarszy, 17-letni syn Gabriel (Heath Ledger) jest idealistą i gorącym zwolennikiem walki o niepodległość. Popierany przez narzeczoną Anne Howard (Lisa Brenner), mimo sprzeciwów ojca, zaciąga się do armii. Niebawem ginie z rąk brytyjskiego majora Tavingtona (Jason Isaacs). Ból po stracie ukochanego syna powoduje, iż Benjamin pozostawia dzieci pod opieką swojej szwagierki Charlotte Selton (Joely Richardson), a sam na czele partyzanckiego oddziału rusza do walki z Anglikami.

ŚRODA, 1 lipca 2020 r.

Bad Boys - godz. 20:05
Will Smith i Martin Lawrence w komedii sensacyjnej! Kiedy okazuje się, że z policyjnego sejfu w Miami giną działki heroiny o wartości 100 milionów dolarów, detektywi Lowrey i Burnett wkraczają do gry. Niegrzeczni chłopcy nie cackają się z gangsterami. „To akcja policyjna, a nie Aniołki Charliego”!
Detektywi Marcus Burnett (Martin Lawrence) i Mike Lowrey (Will Smith) z policyjnego wydziału antynarkotykowego w Miami mają trzy dni na odnalezienie heroiny wartej sto milionów dolarów, która została skradziona z ich posterunku. Jedyną osobą, która może im pomóc, jest piękna Julie Matt (Tea Leoni), która potrafi zidentyfikować szefa gangu. Śmiertelnie przerażona dziewczyna chce rozmawiać tylko z Lowreyem. Ponieważ Mike jest nieobecny, komisarz wysyła na spotkanie Burnetta. Od tej pory Marcus, spokojny mąż i ojciec, wciela się w postać swojego partnera Mike’a - bogatego playboya, co wywołuje wiele przezabawnych sytuacji. Wspólnie muszą chronić Julie przed ścigającymi ją gangsterami i odnaleźć skradzione narkotyki...

  

Dziewczyna z ekstraklasy - godz. 22:45
Sympatyczna, bezpretensjonalna komedia o niepozornym chłopaku, który nie wierzy swemu szczęściu, gdy jego miłość odwzajemnia oszałamiająco piękna dziewczyna!
Główny bohater ma na imię Kirk (Jay Baruchel) i pracuje jako ochroniarz na lotnisku w Pittsburghu. Jest typowym przeciętniakiem, nie radzi sobie w kontaktach z kobietami. Jego życie zmienia się całkowicie, kiedy pewnego dnia poznaje on piękną i przebojową organizatorkę imprez - Molly (Alice Eve). A co jeszcze bardziej zaskakujące, ona też go zauważa i odwzajemnia jego uczucie. Zakochują się w sobie do szaleństwa. Aby jednak ich związek miał szansę przetrwać, Kirk musi nie tylko zapanować nad swoją chorobliwą nieśmiałością, ale i uporządkować swoje relacje z ekscentrycznymi przyjaciółmi oraz zwariowaną rodziną...

CZWARTEK, 2 lipca 2020 r.

Diabeł ubiera się u Prady - godz. 20:00
Przebój kinowy w gwiazdorskiej obsadzie: Meryl Streep, Anne Hathaway, Stanley Tucci i Emily Blunt. W piekle królują wysokie obcasy i seksapil!
Andrea „Andy” Sachs (Anne Hathaway), zwykła dziewczyna z małego miasteczka, niedawno ukończyła college i poszukuje pracy w Nowym Jorku. Zamiast wymarzonej posady dziennikarki w tygodniku „New Yorker”, nieoczekiwanie otrzymuje ofertę pracy w charakterze asystentki u Mirandy Priestly (Meryl Streep), wpływowej redaktor naczelnej miesięcznika „Runway” - jednego z najbardziej prestiżowych pism zajmujących się modą. Andy szybko przekonuje się, że Miranda to klasyczny szef „z piekła rodem”. Swoich pracowników traktuje jak służących, wymaga całkowitej dyspozycyjności i nie uznaje sprzeciwu. Miranda przyjmuje Andreę do pracy – dziewczynę bez elementarnego wyczucia elegancji, bo zniechęciły ją przykre doświadczenia z poprzednimi asystentkami - dobrze ubranymi, ale mało rozgarniętymi. Początki są koszmarne, ale „Andy” potrafi udowodnić swoją determinację. Przy wsparciu kolegi z pracy, Nigela (Stanley Tucci), wyraźnie zmienia swój styl. Punktem kulminacyjnym jej kariery jest wyjazd na prestiżową imprezę modową do Paryża – w zastępstwie „pierwszej asystentki”, Emily (Emily Blunt), dla której było to wieloletnie marzenie. „Andy” staje się dla Mirandy niezastąpiona, ale wtedy główna bohaterka uświadamia sobie, że angażując się zbyt mocno w pracę i stawiając sobie wygórowane ambicje, może stracić coś o wiele ważniejszego. Ale czy potrafi odrzucić pokusę sukcesu w świecie mody?

Film ten to adaptacja powieści autorstwa Lauren Weisberger pod tym samym tytułem. Meryl Streep za kreację w tym filmie otrzymała nominację do Oscara 2007 dla najlepszej aktorki w roli pierwszoplanowej oraz Złotego Globa – obok piętnastu innych nominacji i trzech Oscarów, dziewięciu Złotych Globów i dwudziestu jeden nominacji do tego prestiżowego wyróżnienia, jakie ta wybitna aktorka amerykańska zdobyła w swojej bogatej karierze. Za kostiumy do filmu „Diabeł ubiera się u Prady” kostiumolog Pat Field również była nominowana do nagrody Amerykańskiej Akademii Sztuki Filmowej.

  

Wyznania zakupoholiczki - godz. 22:20
Hugh Dancy i Isla Fisher w przezabawnej komedii romantycznej, która sprawi, że twój portfel zadrży ze strachu! Czy miłość można znaleźć na wyprzedaży?
Becky Bloomwood (Isla Fisher – „Polowanie na druhny”, „Iluzja”) mieszka w szykownym Nowym Jorku i potrafi świetnie robić zakupy. Ta zabawna dziewczyna jest prawdziwą specjalistką od luksusowych marek, kuszących wyprzedaży i niepowtarzalnych okazji, których nie można przegapić. Rozpaczliwie marzy o pracy w elitarnym magazynie związanym z modą. Zamiast tego otrzymuje w tym samym wydawnictwie posadę w czasopiśmie, zajmującym się finansami. Na domiar złego, otrzymuje zlecenie na artykuły na temat wydatków osobistych. Czy potrafiąca błyskawicznie wydać fortunę Becky będzie umiała pisać o oszczędzaniu? Główna bohaterka wkrótce ze zdumieniem odkrywa, że jej kolumna cieszy się ogromną popularnością wśród czytelników. Jeszcze większym zaskoczeniem będzie dla niej odkrycie, że zakochuje się po uszy w swoim przystojnym szefie. Ale Luke Brandon (Hugh Dancy – „Elżbieta I”, „Hannibal”) jest tak niepoprawnym pracoholikiem, że wydaje się jej nawet nie dostrzegać. Może jednak to tylko gra pozorów? Becky skrywa przed nim pewien sekret, który może zaprzepaścić wszystko...

Scenariusz do tego filmu powstał na podstawie bestsellerowych powieści, których autorką jest Sophie Kinsella („Confessions of a Shopaholic” i „Shopaholic Takes Manhattan”). Producentem wykonawczym „Wyznań zakupoholiczki” był słynny Jerry Bruckheimer, a reżyserii podjął się Australijczyk P.J. Hogan („Wesele Muriel”, „Mój chłopak się żeni”).

PONIEDZIAŁEK - SRODA, 29 czerwca - 1 lipca 2020 r.

Live czaty na Instagramie i Facebooku Polsatu - godz. 18:00
Telewizja POLSAT prowadzi na swoich kanałach społecznościowych live czaty pod tytułem #wszystkobędziedobrze
Codziennie nowi goście, a wśród nich aktorzy, wokaliści, dziennikarze i inni artyści. W roli prowadzących Paulina Sykut-Jeżyna (poniedziałek), Karolina Gilon (wtorek), Krzysztof Ibisz (środa), Damian Kordas (czwartek), Milena Suszyńska (piątek) oraz Maciej Dowbor (sobota). Rozmowy z gośćmi będą dotyczyć życia w czasie koronawirusa, ich pasji, podróży, gotowania, telewizji, muzyki, czy aktorstwa. W trakcie live czatów będzie możliwa interakcja z naszymi fanami i zadawanie pytań do artystów. Zapraszamy na trzy ostatnie czaty w ramach cyklu od poniedziałku 29 czerwca do środy 1 lipca.

Włącz emocje z Polsatem!

Komentarze
© Polsat 2020