2020-06-26

Nicole Bogdanowicz na live czacie: Marzyłam o tym, więc...

0

Co gwiazda serialu „Przyjaciółki” zrobiła dla udziału w „Tańcu z Gwiazdami”? Od poniedziałku do soboty na naszych kanałach społecznościowych live czaty z ulubionymi postaciami produkcji Polsatu, które chętnie dzielą się wieloma osobistymi historiami i przemyśleniami. Aktorka Nicole Bogdanowicz opowiedziała w rozmowie z Damianem Kordasem, w jaki sposób taneczny show wpłynął na jej życie.

Od 2012 roku wciela się w postać Julki w serialu „Przyjaciółki”, ale ma też „plan B”, gdyby nie kontynuowała przygody z aktorstwem. Studiuje organizację produkcji filmowej i telewizyjnej, ale jak się okazuje, naukę podporządkowała udziałowi w 11. edycji „Tańca z Gwiazdami”. - Nie miałam żadnych wątpliwości, czy chciałabym wystąpić w tym programie. Już wcześniej o tym myślałam i marzyłam. Zorientowałam się, że nie jestem w stanie pogodzić tego czasowo ze studiami. Nie dlatego, że nie chciałam, ale mieszkam dość daleko od Warszawy i opuszczałam wykłady. A u mnie za to wyrzucają, więc przeniosłam się na studia zaoczne za zgodą dziekana - powiedziała.

Nicole Bogdanowicz w rozmowie z Damianem Kordasem opowiedziała między innymi o swoich wrażeniach po dwóch pierwszych występach. Jakim partnerem jest Kamil Kuroczko? Jakie są jej ulubione style taneczne, w których chciałaby się zaprezentować widzom Polsatu?

Zobacz cały zapis czatu:

Zapraszamy na live czaty od poniedziałku do soboty o godz. 18:00 na naszym Facebooku i Instagramie.

Komentarze
© Polsat 2020