2020-05-30

Adam Strycharczuk: Robię abstrakcyjne rzeczy, bo...

0

Juror „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” o tym, co miało wpływ na jego pomysłowość. Zanim Adam Strycharczuk wygrał dwunastą edycję muzycznego show Polsatu, zaistniał jako gwiazda internetu. Zyskał rozpoznawalność jako współtwórca wypełnionego humorem kanału „Na Pełnej”. Youtuber opowiedział, co przyczyniło się do jego zamiłowania do nieszablonowych projektów.

Największą popularnością na kanale Adama Strycharczuka cieszą się muzyczne parodie z zabawnymi i kreatywnymi tekstami. Skąd u niego upodobanie do tego typu aktywności artystycznej? Co go ukształtowało? - Bardzo duże wrażenie zrobił na mnie „Matrix”. Dał mi dużo do myślenia i stylistycznie strasznie mi się spodobał. To pewnie miało później wpływ na moją twórczość, taką abstrakcyjną - stwierdził.

Triumfator dwunastej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” dokonał tego nie tylko dzięki umiejętnościom wokalnym, ale również aktorskim. Jak się okazuje, jego ojciec zaliczył epizod na szklanym ekranie. - Mam historię osobistą związaną z filmem „Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz”. Mój tata, wieloletni taksówkarz warszawski, kiedyś poznał się ze Stanisławem Bareją, który zaproponował mu rolę. On w tym filmie śmiga takim mercedesem i mówi „Przyhamuj Barnaś, bo pofruniesz!”. Zawsze się chwalę, jak ten film leci. Mówię wszystkim znajomym i rodzinie, bo mój ojciec tam gwiazdorzy - powiedział w ramach cyklu „W domu z Iplą”.

Więcej odcinków W domu z Iplą na IPLA.TV.

Komentarze
© Polsat 2020