2020-05-28

Ewelina Ruckgaber w komedii? „Marzy mi się taka rola”

W jaką postać chciałaby się wcielić jedna z bohaterek serialu „Gliniarze”? Ewelina Ruckgaber widzom Polsatu jest doskonale znana jako aspirant sztabowy Natalia Nowak, świetnie wyszkolona funkcjonariuszka warszawskiego wydziału kryminalnego. W rozmowie z IPLA.TV zdradziła, że bardzo chętnie sprawdziłaby się w roli o zupełnie innej charakterystyce.

W serialu „Gliniarze” gra policjantkę, która na służbie jest silna i zdeterminowana, a w życiu prywatnym wrażliwa i empatyczna. Postać Natalii Nowak umożliwia jej pokazanie talentu aktorskiego, ale artystka chciałaby zaprezentować się widzom także w zupełnie innej odsłonie. - Marzy mi się rola takiej typowej, głupiej „blondynki”. Bo ja się uwielbiam śmiać. I bardzo chciałabym spróbować swoich sił w komedii - przyznała.

Aktorka z chęcią próbuje nowych wyzwań, a swoje umiejętności wcielania się w rozmaite role w dwunastej edycji muzycznego programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. - Dla każdego śpiewającego aktora to największa przygoda w życiu - mówiła w wywiadzie w Studio IPLA.

Ewelina Ruckgaber będąc gościem cyklu „W domu z Iplą”, opowiedziała także o swoich ulubionych filmach i aktorach.

Więcej odcinków W domu z Iplą na IPLA.TV.

Zobacz także:
„Cieszmy się darem życia”. Co wyznał Piotr Mróz?
Kto jest kim w serialu „Gliniarze”? Poznaj bohaterów
Ewelina Ruckgaber dla POLSAT.PL o serialu „Gliniarze”
Tomasz Skrzypniak: „Gliniarze” mocno zaskoczą widzów