2020-05-25

#ZOSTAŃWDOMU! Tydzień z Polsatem 25-29 maja

0

Hollywoodzkie hity i najlepsze polskie filmy z gwiazdorską obsadą. Zobacz szczegóły! W poniedziałek razem z Samem Worthingtonem w megahicie „Avatar” Jamesa Camerona traficie na piękną Pandorę. We wtorek 26 maja będziemy świętować Dzień Matki i z tej okazji Jennifer Aniston, Kate Hudson i Julia Roberts zaproszą wszystkich na słodko–gorzką komedię o sile matczynej miłości. Następnie Juliusz Machulski zaserwuje nam pełnokrwistą „Kołysankę” z udziałem Roberta Więckiewicza, Małgorzaty Buczkowskiej i Janusza Chabiora. Środa przyniesie nam misterną intrygę w komedii wszech czasów „Vabank” z Janem Machulskim, Leonardem Pietraszakiem i Witoldem Pyrkoszem oraz komedię pomyłek „Atrakcyjny pozna panią” z Romanem Kłosowskim, Andrzejem Grabowskim i Markiem Perepeczko. W czwartek Robert Pattinson stanie się wampirem, a Kristen Stewart zakocha się w najgroźniejszym drapieżniku na świecie. Do tego piątka dawnych przyjaciół postanowi spełnić młodzieńcze marzenia o karierze muzycznej w komedii „Gotowi na wszystko. Exterminator”. Natomiast od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 na Instagramie i Facebooku Polsatu live chaty z gwiazdami pod tytułem #wszystkobędziedobrze. Zapraszamy!

PONIEDZIAŁEK, 25 maja 2020 r.

Avatar - godz. 20:00
Uhonorowany trzema Oscarami i dziewięcioma nominacjami do nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej. Największy przebój kinowy w dziejach kina i najbardziej kasowy filmy w reżyserii Jamesa Camerona („Titanic”). W obsadzie Sam Worthington, Zoe Saldana, Giovanni Ribisi, Michelle Rodriguez, Sigourney Weaver i Stephen Lang. Sparaliżowany były żołnierz piechoty morskiej otrzymuje szansę odzyskania zdrowego ciała. Musi jednak wziąć udział w specjalnym programie militarnym! Czy miłość wygra z żądzą zysku?
Były komandos Jake Sully (Sam Worthington) jest w wyniku odniesionych ran sparaliżowany i porusza się na wózku inwalidzkim. Otrzymuje propozycję, która może mu przywrócić sprawność ruchową. Jedzie na specjalną misję militarną na Pandorę, księżyc planety Polyphemus w układzie Alfa-Centauri. Nadrzędnym celem realizowanego tam programu Avatar jest uzyskanie dostępu do bogatych pokładów minerału o nazwie Unobtainium, będącego ratunkiem dla ludzi, którzy wyczerpali swoje zapasy energii. Jest rok 2154. Pierwsi ludzie zjawili się na Pandorze 30 lat wcześniej i od tamtego momentu atmosfera między Ziemianami a zamieszkującymi Pandorę Na'vi jest bardzo napięta. Na'vi żyją w harmonii z naturą zachowaną na Pandorze w stanie dziewiczym. Przypominają ludzi, choć są od nich o wiele wyżsi i mają błękitną skórę. Najważniejszą różnicą między nimi jest jednak to, że Ziemianie nie są w stanie oddychać na Pandorze. Radzą sobie, stosując specjalnie zaprojektowane i zbudowane z DNA człowieka i Na'vi awatary, czyli ciała, którymi można zdalnie sterować, ale i odczuwać. Dzięki takiemu awatarowi Jake Sully znowu może poruszać się o własnych siłach. Jego zadaniem na Pandorze jest infiltrowanie Na'vi i zdobywanie informacji, które pomogą ludziom ich pokonać. W nieprzewidzianych okolicznościach życie Jake'a ratuje księżniczka Na'vi, Neytiri (Zoe Saldana). Z początku nieufna, z czasem pozwala człowiekowi dołączyć do Na'vi i lepiej ich poznać. Kiedy wojna między rasami jest już nieunikniona, Jake musi opowiedzieć się za jedną ze stron...

  

Lot 93 z Newark - godz. 23:25
11 września 2001 roku terroryści z Al-Kaidy porwali cztery samoloty. Dwa z nich uderzyły w bliźniacze wieże kompleksu World Trade Center w Nowym Jorku, trzeci w gmach Pentagonu w Waszyngtonie, a czwarty rozbił się w Pensylwanii po akcji pasażerów, którzy podjęli walkę z porywaczami.
Terroryści porywają samolot rejsowy linii United Airlines lecący z Newark, w stanie New Jersey, do San Francisco. Na pokładzie znajduje się 37 pasażerów (w tym czterech porywaczy – Libańczyk i trzech obywateli Arabii Saudyjskiej) i siedmioro członków załogi (w tym kapitan Jason Dahl i pierwszy oficer Le Roy Homer). Terroryści po opanowaniu samolotu i zamordowaniu pilotów przepędzają pasażerów ze stewardessami na tył pokładu i zakazują im przechodzenia do przodu, ale nie uniemożliwiają im telefonowania. Z rozmów telefonicznych z bliskimi pasażerowie lotu 93 dowiadują się, że inne porwane tego dnia samoloty wbiły się w budynki World Trade Center (w Nowym Jorku) i Pentagonu (w Arlington w stanie Wirginia). Chcąc zapobiec kolejnej tragedii, uprowadzeni ludzie decydują się na próbę odbicia samolotu z rąk terrorystów. Decyzję tę podejmują w wyniku głosowania. W buncie uczestniczą spośród z pasażerów - Todd Beamer (Brennan Elliott), Mark Bingham (Ty Olsson), Tom Burnett (Jeffrey Nordling), Andrew Garcia (Kenneth Kantymir), Jeremy Glick (Colin Glazer) i Richard Guadagno oraz stewardessy - Cee Cee Lyles (Karen Holness) i Sandra Bradshaw (Patricia Harras). Pozostali pasażerowie współdziałają z nimi w miarę swoich możliwości. Za broń powstańcom posłuży m.in. woda podgrzana do stanu wrzątku. W chwili rozpoczęcia ataku maszyna znajduje się około dwudziestu minut lotu od Waszyngtonu, stolicy USA. Bohaterowie zmuszają terrorystów do rozbicia samolotu na południowy wschód od Pittsburgha, w hrabstwie Somerset…

WTOREK, 26 maja 2020 r.

Dzień matki - godz. 20:00
Jennifer Aniston, Kate Hudson, Julia Roberts i Jason Sudeikis w słodko-gorzkiej komedii obyczajowej Garry’ego Marshalla („Pretty Woman”, „Uciekająca panna młoda”, „Pamiętnik księżniczki”, „Walentynki” czy „Sylwester w Nowym Jorku”). Zbliża się Dzień Matki!
Każda rodzina obchodzi Dzień Matki na swój sposób. Jedni w podniosłej i uroczystej atmosferze, inni na luzie i ze śmiechem, ale wszyscy przede wszystkim z miłością. Garry Marshall przedstawia cztery rodziny, których losy splotą się w tym wyjątkowym dniu. Sandy (Jennifer Aniston), którą mąż zostawił dla młodszej, robi co może, żeby udowodnić sobie, że jest lepszą matką dla swoich dzieci niż nowa, „fajna” macocha. Miranda (Julia Roberts) całkowicie poświęciła się karierze i choć została gwiazdą, czegoś jej jednak brakuje. Wkrótce niespodziewany gość wywróci jej życie do góry nogami. Stosunki Jesse (Kate Hudson) z matką są dalekie od ideału. Niezapowiedziana wizyta rodziców grozi więc eksplozją. Ale przecież każdą bombę można rozbroić. Bradley (Jason Sudeikis), czyli „pan mama”, uczy się roli samotnego rodzica dwóch córek. Sprawa nie jest prosta, bo to, co dla matek jest oczywiste, dla tatusiów często pozostaje „czarną magią”.

  

Kołysanka - godz. 22:20
Robert Więckiewicz, Małgorzata Buczkowska i Janusz Chabior w pełnokrwistej komedii Juliusza Machulskiego! Pewna rodzinka ma swoje mroczne sekrety!
W zagadkowych okolicznościach znikają kolejno mieszkańcy i goście pewnej malowniczej miejscowości. Atmosfera gęstnieje ze sceny na scenę, a motorem potęgującym napięcie jest śledztwo prowadzone przez parę policjantów. Jednak tropy urywają się, a niewinne ofiary nadal giną bez śladu, jakby zapadły się pod ziemię. Wartka i pełna nieoczekiwanych zwrotów akcja fragment po fragmencie odsłania mroczną tajemnicę...

  

ŚRODA, 27 maja 2020 r.

Vabank - godz. 20:00
Jan Machulski, Leonard Pietraszak, Witold Pyrkosz, Jacek Chmielnik, Krzysztof Kiersznowski i Ewa Szykulska w kultowej komedii kryminalnej Juliusza Machulskiego! Magiczna sceneria lat 30. i misterna intryga w komedii wszech czasów.
Warszawa, lata trzydzieste. Słynny kasiarz Henryk Kwinto (Jan Machulski) opuszcza właśnie więzienie pod odsiedzeniu wieloletniego wyroku za niefortunny napad na bank i postanawia zemścić się na swoim dawnym wspólniku, niejakim Kramerze (Leonard Pietraszak), który przed laty wydał go policji i jest też odpowiedzialny za śmierć jego przyjaciela. Obecnie uchodzi za szanowanego obywatela będąc dyrektorem pewnego banku. Kwinto początkowo zamierza porzucić przestępczy tryb życia i zarabiać na utrzymanie robiąc to, co zawsze sprawiało mu największą przyjemność: grając na trąbce. Nie może jednak dłużej pozostać obojętny, gdy Kramer nasyła na niego płatnego mordercę. Z pomocą niejakiego Duńczyka (Witold Pyrkosz) oraz dwóch młodych adeptów złodziejskiego fachu (Jacek Chmielnik, Krzysztof Kiersznowski) Kwinto organizuje napad na bank Kramera, a część pieniędzy podrzuca w jego willi, żeby tym samym dokonać zemsty doskonałej...

Atrakcyjny pozna panią - godz. 22:15
Roman Kłosowski Andrzej Grabowski, Marek Perepeczko, Krzysztof Cugowski i Bartosz Żukowski Żukowski w komedii Marka Rębacza („Zróbmy sobie wnuka”)!
Wiejski gospodarz i stary kawaler Stasio Tuchała (Roman Kłosowski) postanawia ożenić się, a przyjaciele Wacław (Andrzej Grabowski) i Henryk (Marek Perepeczko) postanawiają mu w tym pomóc. Baby ze wsi aż się palą, żeby złowić samotnego kawalera! Jednak nasz bohater chce mieć żonę taką, jakie widuje się na okładkach kolorowych pisemek. Anons matrymonialny, który Stasio, Wacław i Henryk zamieszczają w prasie, nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, bo nasz bohater nie jest przystojnym, zamożnym brunetem! Rozpoczyna się komedia pomyłek...

CZWARTEK, 28 maja 2020 r.

Zmierzch - godz. 20:00
Robert Pattinson i Kristen Stewart w hicie „Zmierzch”! Historia miłosna z elementami fantasy, która stała się wielkim przebojem kinowym i podbiła serca nastolatków na całym świecie.
Film powstał na podstawie pierwszej części bestsellerowej serii książek autorstwa Stephanie Meyer. Isabella Swan (Kristen Stewart) jest spokojną, ale zagubioną 17-latką. Po rozwodzie matka dziewczyny wychodzi ponownie za mąż, a ona zamieszkuje z dawno niewidzianym ojcem (Billy Burke), który jest szefem policji w prowincjonalnym miasteczku. W nowej szkole Bella poznaje przystojnego, bladego i posępnego Edwarda Cullena (Robert Pattison), który najwyraźniej nie chce nawiązywać bliższej znajomości ani z nią, ani z nikim innym. Chłopak intryguje ją jednak tak bardzo, że nie zważa na jego ostrzeżenia, żeby trzymała się z daleka. W końcu w nadziei, że to odstraszy Bellę, Edward wyznaje jej, że jest wampirem i wraz z całą rodziną od wieków żywi się zwierzęcą krwią. Wyjawienie prawdy sprawia, że zauroczenie Belli przeradza się w płomienne uczucie. Edward również zakochuje się w dziewczynie i odtąd stają się nierozłączni. Ich miłości zagraża jednak pierwotny drapieżny instynkt, który chłopakowi coraz trudniej zwalczyć. Pojawiają się też żądne ludzkiej krwi wampiry-wędrowcy: Laurent (Edi Gathegi), James (Cam Gigandet) i Victoria (Rachelle Lefevre), którym zakochani muszą stawić czoła...

  

Gotowi na wszystko. Exterminator - godz. 22:25
Paweł Domagała, Piotr Żurawski, Krzysztof Czeczot, Piotr Rogucki, Eryk Lubos, Agnieszka Więdłocha, Aleksandra Hamkało, Dominika Kluźniak, Janusz Chabior i Dorota Kolak w komedii Michała Rogalskiego!
To dowcipna opowieść o przyjaźni, miłości, wierności i powrotach do rzeczy najważniejszych. Piątka oddanych przyjaciół miała od dzieciństwa wielkie marzenie – chcieli wstrząsnąć polską sceną metalową i gromadzić na koncertach tłumy. To wszystko pod szyldem zespołu o złowieszczo brzmiącej nazwie: Exterminator. Czas jednak pokazał, że młodzieńcze ambicje to jedno, a życie to drugie. Obecnie lider zespołu, Marcyś (Paweł Domagała), pracuje w sklepie ojca i przeżywa kryzys w związku z Magdą (Agnieszka Więdłocha). Wirtuoz gitary „Lizzy” (Piotr Żurawski) to szeregowy pracownik banku. Trzeci z mężczyzn, basista Jaromir (Krzysztof Czeczot), codziennie podbija kartę w fabryce pianki poliuretanowej i usilnie stara się sprostać obowiązkom ojca rodziny. Perkusista „Makar” (Piotr Rogucki) przebywa obecnie w zakładzie psychiatrycznym. Z kolei piąty członek zespołu – „Cypek” (Sebastian Stankiewicz) – wyjechał zarabiać za granicę. Pewnego dnia powracają jednak dawne wspomnienia – pani burmistrz (Dominika Kluźniak) okazuje się wielką fanką Exterminatora z dawnych czasów. Obiecuje wesprzeć przyjaciół unijną dotacją, o ile dogadają się i doprowadzą do reaktywacji zespołu. Szybko okazuje się, że propozycja ma jednak mały haczyk: chłopcy muszą sprzeniewierzyć się swoim ideałom i wystąpić na kilku festynach, grając utwory dalekie od ich repertuaru. Męska duma nie pozwala bohaterom iść na kompromis, a wieloletnia przyjaźń i ich związki z kobietami poddane zostają prawdziwej próbie. Pikanterii całej sytuacji dodają: pojawienie się szalonej koleżanki „Makara” ze szpitala, Julci (Aleksandra Hamkało) oraz konflikt z liderką miejscowego zespołu Wisienki, Ziomecką (Dorota Kolak). A tymczasem zbliża się wielki koncert...

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK, 25-29 maja 2020 r.

Live czaty na Instagramie i Facebooku Polsatu - godz. 18:00
Od poniedziałku do soboty o godz. 18:00 Telewizja POLSAT prowadzi na swoich kanałach społecznościowych live czaty pod tytułem #wszystkobędziedobrze
Codziennie nowi goście, a wśród nich aktorzy, wokaliści, dziennikarze i inni artyści. W roli prowadzących Paulina Sykut-Jeżyna (poniedziałek), Karolina Gilon (wtorek), Krzysztof Ibisz (środa), Damian Kordas (czwartek), Milena Suszyńska (piątek) oraz Maciej Dowbor (sobota). Rozmowy z gośćmi będą dotyczyć życia w czasie koronawirusa, ich pasji, podróży, gotowania, telewizji, muzyki, czy aktorstwa. W trakcie live czatów będzie możliwa interakcja z naszymi fanami i zadawanie pytań do artystów.

#ZOSTAŃWDOMU! Z Polsatem!

Komentarze
© Polsat 2020