2020-05-23

Beata Kozidrak i Bajm niezawodni w Operze Leśnej

0

Legendarna grupa i utwory, które zna cały kraj, w ramach pierwszego dnia Polsat Festiwal. Beata Kozidrak wciąż pozostaje jednym z najgłośniejszych nazwisk na polskiej scenie muzycznej, a piosenki takie jak „Co mi Panie dasz” czy „Nie ma wody na pustyni” nieprzerwanie cieszą się popularnością. Polsat przypomniał jej koncert z Polsat SuperHit Festiwal 2015.

- Cieszę się, że po tylu latach mogę jeszcze czymś zaskoczyć - mówiła Beata Kozidrak w jednym z wywiadów podczas przygotowań do niepowtarzalnego koncertu. Na deskach Opery Leśnej pokazała niezwykłą siłę swojego wokalu, którym zachwycamy się od ponad czterdziestu lat. Wielkie umiejętności zaprezentowała m.in. w utworze „Biała armia” z płyty o tym samym tytule, wydanej w 1990 roku.

Wielbiciele Bajmu wśród największych przebojów wymieniają również „Nie ma wody na pustyni” czy „Co mi Panie dasz”. To niekwestionowane hity!

Pomimo upływu lat liderka grupy wciąż ochoczo prezentuje je na żywo, a publiczność zawsze daje znać, że słowa przebojów opanowała do perfekcji. Nie inaczej było w Sopocie w 2015 roku podczas „Józek nie daruję Ci tej nocy”.

Polsat Festiwal: Giganci w Sopocie zakończyła „Ta sama chwila”. „Niech każdy dzień dodaje nam sił, może znajdziemy siebie znów”, bo „miłość mocniejsza jest od skał”. Dziękujemy!

Komentarze
© Polsat 2020