2020-05-07

„Zdrady” - odcinek 133: Narzeczona bez skazy?

0

Konrad, ojciec Jagody prosi detektywa Damiana Petrova o pomoc. Chce, aby śledczy rozwiał jego wątpliwości względem przyszłego zięcia, Dominika. Chłopak i Jagoda od roku są narzeczeństwem. Planują się pobrać, jednak dwa tygodnie przed terminem ślubu dochodzi do zdarzenia, które niepokoi Konrada. Mężczyzna postanawia zgłosić się do programu „Zdrady”.

Oglądaj serial „Zdrady” online na IPLA.TV.

Zadanie dla detektywa Damiana Petrova dotyczy obserwacji przyszłego zięcia. Zleceniodawca uważa, że jego ukochana jedynaczka jest zdradzana. Po śmierci żony wszystkie uczucia przelał na córkę, dlatego nie wyobraża sobie, żeby nie sprawdzić kandydata na jej męża, który ostatnio zaczął wzbudzać jego podejrzenia. Wszystko zaczęło się dwa tygodnie przed planowanym ślubem...

Gdy Jagoda przedstawiła swojego wybranka ojcu, ten nie był zachwycony. Nie mógł zaakceptować, że córka planuje założenie własnej rodziny i odejście z rodzinnego domu. Po bliższym poznaniu chłopaka uznał jednak, że Dominik jest dobrym wyborem. Para szybko zaręczyła się, a po roku zarezerwowała salę weselną na organizację hucznego przyjęcia. Dwa tygodnie przed terminem uroczystości doszło natomiast do zdarzenia, które zaniepokoiło Konrada. W trakcie służbowego spotkania mężczyzna nieoczekiwanie natknął się na przyszłego zięcia w klubie ze striptizem. Dyskretna obserwacja utwierdziła go w przekonaniu, że Dominik nie jest człowiekiem, za jakiego uważa go Jagoda.

Detektyw Petrov zaprasza Konrada na spotkanie w wozie detektywistycznym niedaleko jego domu. Zanim jednak grupa śledczych przystąpi do pracy, ten musi odpowiedzieć na pytania współpracującej psycholog, Agaty Adamczyk:
- Konradzie opowiedz, jak było w klubie nocnym ze striptizem? Spotkałeś w nim Dominika, narzeczonego Jagody? - rozpoczyna rozmowę psycholog.
- Jego obecność w takim miejscu jest przekroczeniem granicy. Przecież on ma narzeczoną! Dodatkowo widziałem, jak odjeżdża z innymi kobietami z klubu taksówką - mówi zdenerwowany mężczyzna.
- A próbowałeś z nim o tym rozmawiać? - dopytuje psycholog.
- Nie, ponieważ nie spodziewałem się, że spotkam go znowu z tą dziewczyną w kawiarni, trzymających się za ręce! - emocjonuje się.
- I co zrobiłeś, gdy ujrzałeś ich w kawiarni? - wtrąca Petrov.
- Dominik był zaskoczony. Przedstawił mi ją jako koleżankę z pracy. Oszust! - mówi podniesionym głosem klient.
- Czy już mówiłeś o tym córce? - pyta Adamczyk.
- Nie, bo by mi nie uwierzyła. Od początku przecież byłem przeciwny Dominikowi - podkreśla Konrad.
- Twoje podejrzenia są uzasadnione, ale nie masz twardych dowodów na zdradę Dominika - tłumaczy Damian Petrov.
- Czyli nie wierzycie mi? Musicie mi pomóc, bo za dwa tygodnie jest ślub! - błaga zdesperowany mężczyzna.
- Będę z tobą szczery. Nie przyjmujemy zleceń od osób trzecich, ale w tych okolicznościach zrobimy wyjątek i zajmiemy się tą sprawą - mówi detektyw.

Konrad jest szczęśliwy, że udało mu się przekonać śledczego. Przekazuje mu wszelkie informacje, które przydadzą się w sprawie domniemanej niewierności partnera jego córki. Mężczyzna daje Petrovowi klucze do mieszkania pary oraz zdjęcia Dominika i Jagody. Detektywi rozpoczynają śledztwo następnego dnia rano.

Gdy podejrzewany o zdradę Dominik wychodzi z domu do pracy, specjalista od kamer montuje w jego mieszkaniu urządzenia do podglądu. Niespodziewanie wraca do mieszkania, a chwilę później przychodzi do niego kolega z dwiema dziewczynami. Jest nieco zaskoczony wizytą pięknych pań, ale widać, że dobrze się znają. Detektywi domyślają się, że to kobiety z klubu ze striptizem, o których mówił Konrad. Kamery rejestrują rozmowę kolegów. Wynika z niej, że przyszły do mieszkania, aby zademonstrować Dominikowi erotyczny taniec, który ma być zaprezentowany na jego wieczorze kawalerskim w klubie „Czerwony diabeł”. Śledczy chcą zamontować tam kamery i dalej przyglądają się spotkaniu. Wieczorem do domu wraca Jagoda i wspólnie z Dominikiem jedzą kolację. Detektywi już wiedzą, że jej narzeczony nie jest szczery, ale czy dopuści się zdrady?

Kolejnego dnia para przygotowuje się do swoich ostatnich imprez przed zawarciem związku małżeńskiego. Jagoda jedzie z koleżankami do SPA, a jej przyszły mąż czeka na swoich przyjaciół w klubie. Impreza w lokalu nocnym nabiera tempa. Po godzinie w sali VIP mężczyźni czekają na niespodziankę, czyli erotyczny taniec kobiet. Co wydarzyło się w „Czerwonym diable”? Czy Jagoda jest szczera z Dominikiem i naprawdę była tam, gdzie zapowiadała?

Kto spodziewał się takiego zakończenia sezonu serialu „Zdrady”?

Komentarze
© Polsat 2020