2020-04-24

Ona żartuje z blondynek, a on przyłapany na... Mamy wideo!

Jakie anegdoty opowiadali Joanna Liszowska i Piotr Gąsowski w „Joke Show”? Wzajemne dogryzanie i uszczypliwości, orgazm na wizji oraz dowcipy prosto z Włoch. Oprócz tego nieśmiertelne kawały o blondynkach i seksie z domieszką czarnego humoru. Do szóstego odcinka zaproszenie od Rafała Rutkowskiego otrzymali również Stefano Terrazzino i Piotr Cyrwus. To trzeba zobaczyć!

Oglądaj „Joke Show” online na IPLA.TV.

Aktor i prezenter Piotr Gąsowski jako zwolennik dosadnego dowcipu zaserwował kilka mocnych kawałków. Prowadzący „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” m.in. zabrał widzów na wędkowanie z bajkową opowieścią w tle. Miała być krystalicznie czysta... Oto ona:

  

Sam stał się także bohaterem jednej z opowieści, którą wyjawiła Joanna Liszowska. Aktorka - jak na blondynkę przystało - zasypała żartami o kobietach z niezbyt rozwiniętą inteligencją. Pokazała także, jak prezentuje się zabawną scenkę z zaangażowaniem całego ciała.

  

Pochodzący z Nowego Targu aktor Piotr Cyrwus sypał jak z rękawa kawałami o góralach, a w góralski klimat wprowadził wszystkich dzięki akcentowi z tamtych rejonów.

Tancerz, aktor i wokalista Stefano Terrazzino przytoczył anegdotę sprzed piętnastu lat, gdy przyjechał do Polski i słabo mówił po polsku. Zaprezentował także międzynarodową znajomość gestów i związane z tym dowcipy.

Komu przypadła w udziale nagroda odcinka i co tym razem wymyślił Rafał Rutkowski?