2020-04-18

Igor Herbut wydał swój pierwszy solowy album „Chrust”

Na taki debiut jurora programu „The Four. Bitwa o sławę” fani czekali osiem lat! Warto było jednak uzbroić się w cierpliwość. - Odsuwałem w czasie ten moment, bo wiedziałem, że całkiem się na solowym albumie odsłonię. I tak się właśnie stało - przekonuje Igor Herbut. Jakie jeszcze niespodzianki przygotował w związku z premierą?

Solowa płyta Igora Herbuta to ponad 70 minut doskonałej muzyki. Nierzadko utwory trwają nawet 7-8 minut. - Nie dało się krócej. Mam zbyt wiele do opowiedzenia - komentuje autor. - Gdybym miał opisać w dwóch słowach mój styl na tym albumie, powiedziałbym: minimalistyczny rozmach - dodaje.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Igor Herbut (@aigorek)

Premiera płyty to jednak nie wszystko. Igor Herbut zaprezentował także teledysk do piosenki „Tańczmy”, choć przyznał, że idea powstania klipu była spontaniczna. - Nie planowałem wypuszczać do utworu obrazu, ale po kilku tygodniach zamknięcia w domu, kiedy i mnie zaczęły dopadać różne troski, postanowiłem, pomyślałem, że muszę wrócić do tych emocji, które zawarłem w utworze - tłumaczy.

Jak oceniacie pierwszą solową płytę Igora Herbuta?

Kolejne odcinki The Four. Bitwa o sławę jesienią 2020 roku w Telewizji POLSAT.