2020-03-17

Igor Herbut: Dajecie nam siłę, żeby to wszystko przetrwać

0

Juror „The Four. Bitwa o sławę” o przeniesieniu emisji programu na jesień. Muzyczny show, w którym obok Igora Herbuta zasiadają w jury Kuba Badach i Natalia Nykiel, został wstrzymany po emisji drugiego odcinka. Lider grupy LemON zabrał głos w sprawie w poruszającym wpisie w mediach społecznościowych.

Dwa odcinki „The Four. Bitwa o sławę” zapewniły niezwykłe emocje, ale w trosce o zdrowie wszystkich osób zaangażowanych w program na kolejne części fani muszą poczekać do jesieni. - Bardzo chciałem spotykać się z wami co sobotę na antenie telewizora, bo udało nam się tam stworzyć coś bardzo fajnego... Ale program został wstrzymany. Jest mi bardzo przykro, że takie decyzje zostały podjęte. Wiem, że teraz priorytetem jest nasze zdrowie - napisał Igor Herbut.

Wytłumaczył także, dlaczego premiera jego płyty „Chrust” zostaje przełożona na maj oraz jak ciężkie miesiące czekają branżę muzyczną. - To wy dajecie nam siłę, by artystycznie to wszystko przetrwać i wrócić silniejszymi - czytamy w emocjonalnej notce.

- Uważajcie na siebie. Jeśli nie musicie, zostańcie w domu. Módlcie się albo trzymajcie kciuki, by to wszystko szybko się skończyło i abyśmy mądrzejsi zrobili to, co tak bardzo chcieliśmy - zakończył wpis muzyk.

Kolejne odcinki The Four. Bitwa o sławę jesienią 2020 roku w Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2020