2020-03-26

Mariusz Pudzianowski i trening strongmana w „Tylko Jeden”

0

Najsilniejszy człowiek świata w czwartym odcinku nowego reality show Polsatu. Utytułowany strongman, a od dekady zawodnik mieszanych sztuk walki, przeprowadził z uczestnikami trening, jaki sam wykonuje. Jak to wpłynęło na rywalizujących o kontrakt KSW wojowników? Czy wszystkich ucieszyła jego wizyta? I czy Mariusz Pudzianowski jest dla nich ikoną MMA?

Oglądaj „Tylko Jeden” online na IPLA.TV.

Podczas treningu nie było taryfy ulgowej. - Od razu podeszliśmy do dużych ciężarów, to na pewno spaliło mi mięśnie przedramienia i potem trudno było cokolwiek dalej robić - stwierdził Tomasz „Tommy” Romanowski. - Wyciągnąłem z nich ostatki sił. Naprawdę nogi będą ich paliły. Sam przez jedenaście lat robię takie treningi - opowiadał Mariusz Pudzianowski.

Co rywalizujący w programie „Tylko Jeden” zawodnicy sądzą o gwieździe KSW? - Pudzian, jaki jest, taki jest. Jakby siła grała rolę w MMA, to by był bez porażki. Moim zdaniem tutaj siła nie gra takiej dużej roli, ale treningi siłowe są potrzebne - ocenił Tomasz Romanowski.

Być może ma na myśli niefortunne pojedynki Mariusza Pudzianowskiego z Karolem Bedorfem czy Szymonem Kołeckim. Słynący z upodobania do niezwykle ciężkich treningów wielokrotny mistrz świata strongman nie był w nich sobą ze względu na kontuzje odniesione w czasie przygotowań. Oby uczestników programu nie dopadła „klątwa Pudziana”...

Odciski na rękach, zakwaszone mięśnie i obolałe ciała - to pamiątki, jakie „Pudzian” pozostawił po sobie wśród uczestników reality show „Tylko Jeden”.  Mamy fragment wideo:

  

Zobacz cały odcinek:

Tylko Jeden w piątek o godz. 22:35 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Tylko Jeden” na Instagramie - @tylkojeden.polsat

Komentarze
© Polsat 2020