2020-03-23

#ZOSTAŃWDOMU! Tydzień z Polsatem 23-27 marca

0

Wielkie kinowe hity i nowe odcinki ulubionych seriali. Zobacz szczegóły! W poniedziałek Matta Damon w megahicie „Marsjanin”, a we wtorek Tom Cruise w filmie „Jack Reacher: Jednym strzałem”. W środę „Zawsze warto” spędzić czas z Julią Wieniawą, Katarzyną Zielińską i Weroniką Rosati, a w czwartek spotkać się z najlepszymi „Przyjaciółkami”! Do tego moc wzruszeń w programie „Nasz nowy dom”, a od poniedziałku do piątku emocjonujące odcinki seriali „Gliniarze” i „Pierwsza miłość”. Oto propozycje Telewizji POLSAT od 23 do 27 marca!

PONIEDZIAŁEK, 23 marca 2020 r.

Marsjanin - godz. 20:05
Najbardziej optymistyczny film science-fiction w historii gatunku. Siedem nominacji do Oscara i Matt Damon na czele gwiazdorskiej obsady!
Podczas misji załogowej na Marsa dochodzi do fatalnej w skutkach pomyłki. Straszliwa burza piaskowa sprawia, że marsjańska ekspedycja musi ratować się ucieczką z Czerwonej Planety. Dochodzi do wypadku i jeden z członków załogi, amerykański astronauta Mark Watney (Matt Damon) zostaje uznany za zmarłego i pozostawiony na miejscu. Ale Watney żyje! Kiedy ciężko ranny mężczyzna odzyskuje przytomność, odkrywa z przerażeniem, że został sam na Marsie, w zdewastowanym obozie, z minimalnymi zapasami powietrza, wody i żywności, a na dodatek, bez łączności z Ziemią. Co gorsza, zarówno pozostali członkowie ekspedycji (Jessica Chastain, Kate Mara, Michael Peña, Aksel Hennie), jak i sztab NASA w Houston (Jeff Daniels, Kristen Wiig, Sean Bean, Chiwetel Ejiofor) uważają go za martwego, nikt więc nie zorganizuje wyprawy ratunkowej. Mark rozpoczyna heroiczną walkę o przetrwanie, której bohaterem nieoczekiwanie staną się... ziemniaki.

  

Terminator 3: Bunt maszyn - godz. 23:15
Trzecia odsłona kultowego cyklu. Niezwykłe efekty specjalne, oszałamiające sekwencje akcji i scenariusz, który nie przestaje zaskakiwać!
Dziesięć lat po wydarzeniach z drugiej części dorosły już John Connor (Nick Stahl) żyje w przeświadczeniu, że dzień zagłady nie został do końca powstrzymany. Jego przeczucia okazują się słuszne, gdy z przyszłości po raz trzeci zostaje wysłany robot, T-X (Kristianna Loken), który przybiera postać pięknej kobiety. O wiele potężniejszy od swoich poprzedników model ma na celu zlikwidowanie Johna Connora. Z misją ratunkową przybywa na Ziemię stary znajomy z poprzednich części cyklu, Terminator T-850 (Arnold Schwarzenegger), który musi ochronić także przyszłą żonę przywódcy ruchu oporu, Kate Brewster (Claire Danes). Rozpoczyna się ostateczna walka, od której zależeć będą losy ludzkości!

WTOREK, 24 marca 2020 r.

Jack Reacher: Jednym strzałem - godz. 20:10
Kolejny film akcji z Tomem Cruise’m w roli Jacka Reachera - legendarnego bohatera bestsellerowej serii powieści Lee Child.
W Pittsburghu zostaje zastrzelonych pięć przypadkowych osób. Dowody wskazują na byłego wojskowego i wyszkolonego snajpera Jamesa Barra (Joseph Sikora), który zostaje aresztowany. Mężczyzna twierdzi, że jest niewinny. Godzi się, by broniła go ambitna prawniczka Helen Rodin (Rosamund Pike), ale mimo długich przesłuchań, nie ujawnia niczego. Prosi o sprowadzenie Jacka Reachera (Tom Cruise), bo jeśli ktokolwiek może go oczyścić z zarzutów, to właśnie on. Jednak były wojskowy detektyw znając szokującą historię Barra z przeszłości, wierzy że złapano właściwego człowieka. Kiedy pojawia się, żeby go pogrążyć, oskarżony jest w śpiączce po brutalnym pobiciu w celi. Reacher samodzielnie odkrywa ślad intrygi, w którą jest zamieszany rosyjski bandyta znany jako Zec (Werner Herzog). Do tego ktoś usilnie próbuje odsunąć naszego bohatera od sprawy...

Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2 - godz. 22:55
Antonio Banderas, Salma Hayek i Johnny Depp w kontynuacji „Desperado” - wielkiego przeboju kinowego.
El Mariachi (Antonio Banderas), siejący postrach i zniszczenie mściciel, podróżujący z podręcznym arsenałem w futerale od gitary, odkąd przeżył osobistą tragedię, żyje w odosobnieniu. Odnajduje go skorumpowany agent CIA, Sands (Johnny Depp) i proponuje udaremnienie zamachu na prezydenta Meksyku, który zaplanował narkotykowy baron Barrillo (Willem Dafoe). El Mariachi przystaje na propozycję agenta, bo ma własne krwawe rachunki do wyrównania. Wyrusza do walki, mając u boku swych dwóch wiernych kompanów - Lorenzo (Enrique Iglesias) i Fideo (Marco Leonardi).

ŚRODA, 25 marca 2020 r.

Nasz nowy dom - godz. 20:05
Wzruszająca historię pięcioosobowej rodziny spod Radomia. Jak poprawi się komfort i bezpieczeństwo bohaterów odcinka?
Pani Izabela i pan Waldemar wychowują troje dzieci. Najstarszy syn Rafał jest osobą niepełnosprawną fizycznie oraz intelektualnie i wymaga ciągłej opieki. - Cały czas potrzebuje naszej pomocy, naszych rąk, naszych nóg. To jest tak głębokie upośledzenie, że on sobie bez nas nie poradzi - mówi mama. Ich życie podporządkowane jest najstarszemu dziecku, ale dom, w którym mieszkają, jest kompletnie nieprzystosowany do jego potrzeb. W całym budynku są wysokie progi, do łazienki nie można wjechać wózkiem, a podjazd przed domem jest tylko prowizoryczny. Rodzice i chory syn mieszkają w jednym pokoju, a nastolatkowie nie mają swojego miejsca do nauki i wypoczynku. Dom ogrzewa stary piec kaflowy, a zniszczony dach jest pokryty śmiertelnie niebezpiecznym eternitem. Katarzyna Dowbor wraz z Martyną Kupczyk i szefem ekipy budowlanej Wiesławem Nowobilskim zrobią wszystko, aby każdy z członków rodziny poczuł się w nowym domu bezpiecznie.

  

Zawsze warto - godz. 21:10
Ada organizuje parapetówkę, Łukasz próbuje znowu zbliżyć się do Doroty, a Aśka z Rafałem dają sobie drugą szansę!
Ada zaczyna nowe życie! Urządza mieszkanie nad biurem Kamila i organizuje parapetówkę. Jest szczęśliwa, że wreszcie może być ze swoim synkiem Dorianem. Łukasz po powrocie do domu stara się odzyskać przychylność Doroty. Zajmuje się codziennymi obowiązkami, komplementuje zawodowe dokonania żony, chce zrobić jak najlepsze wrażenie i zbliżyć się do niej... Marta coraz lepiej sprawdza się w roli łączniczki ludzkich serc. Rafał i Aśka zaczynają się znowu dogadywać i w końcu umawiają się na randkę.

  

Żona na niby - godz. 22:10
Adam Sandler, Jennifer Aniston i Brooklyn Decker w komedii romantycznej! Gdzie leżą granice wytrzymałości i jak daleko można posunąć się dla miłości?
Danny Maccabee (Adam Sandler) spotyka dziewczynę swoich marzeń (Brooklyn Decker). By zakamuflować powiedziane jej lekkomyślnie kłamstwo, mężczyzna zmusza swoją lojalną asystentkę Katherine (Jennifer Aniston) do udawania jego wkrótce-byłej-żony. Kiedy pojawiają się kolejne kłamstwa, zatuszować je pomagają włączone do gry dzieci Katherine. Wkrótce wszyscy trafiają na Hawaje, gdzie czeka na nich absurdalny, wymykający się spod kontroli weekend...

  

CZWARTEK, 26 marca 2020 r.

Nasz nowy dom - godz. 20:05
Ekipa pomaga samotnej mamie z chorą córką, żeby mogły żyć w godnych warunkach mieszkaniowych.
W podlaskiej wsi Kuzie mieszka pani Danuta wraz z dwudziestosiedmioletnią córką, cierpiącą na porażenie mózgowe. Jej mąż zmarł ponad rok temu, a wcześniej małżeństwo pochowało czworo dzieci. Weronika mimo swojej niepełnosprawności wspiera mamę i nadaje sens jej życiu. Dom kobiet jest w tragicznym stanie: ogrzewanie stanowi jeden dymiący piecyk w kuchni, łazienka jest całkowicie nieprzystosowana do niepełnosprawności córki, kobiety śpią w jednym pokoju, które jest zarówno kuchnią i kotłownią. - Jak weszłam do tego pomieszczenia w którym śpicie, bo ciężko nazwać to sypialnią, trudno to nazwać kuchnią, to jestem przerażona. Najbardziej boję się jednej rzeczy. W waszym domu po pierwsze trzeba zrobić nowy dach. Jest zima. Zdjęcie tego całego dachu, ogromnej powierzchni to jest ryzyko o tej porze roku - mówi Katarzyna Dowbor. Ekipa programu zrobi wszystko, aby rodzinie żyło się łatwiej, a także żeby Weronika mogła być bardziej samodzielna. Metamorfozę domu zaplanuje Maciej Pertkiewicz, a remont zrealizuje ekipa budowlana pod kierownictwem Artura Witkowskiego.

Przyjaciółki - godz. 21:10
Na kłopoty wychowawcze... ciocia Dorota wkracza do gry! Co jeszcze w nowym odcinku?
Hania staje się naprawdę nieznośna, sprawia coraz więcej problemów wychowawczych. Inga nie może znaleźć przyczyny takiego zachowania, nie wie, jak sobie z nią radzić. Czy pomoże w tym ciocia Dorota? Zuza nie chce niepokoić Stefy i ukrywa przed nią, że rzuciła pracę. Nastręcza jej to coraz więcej trudności. Postanawia ukryć się w mieszkaniu Dagmara, gdzie nakrywa jego matkę na potajemnej schadzce. Pod naciskiem Anki Stasiek przyznaje, że to on zabrał jej pieniądze. Nie chce jednak wyznać do czego były mu potrzebne. Kobietę coraz bardziej niepokoi zachowanie syna...

  

Erin Brockovich - godz. 23:15
Dramat oparty na prawdziwej historii. Julia Roberts w genialnej kreacji aktorskiej nagrodzonej Oscarem.
Erin Brockovich (Julia Roberts) to dwukrotnie rozwiedziona samotnie wychowuje trójkę dzieci mama. Nie ma pieniędzy, wykształcenia ani widoków na pracę. Pewnego dnia jej samochód zostaje potrącony przez innego kierowcę i Erin występuje do sądu o odszkodowanie. Na nic jednak zdają się wysiłki wynajętego przez nią doświadczonego adwokata, Eda Masry'ego (Albert Finney). Bezceremonialnym zachowaniem Erin zraża do siebie sąd i przegrywa sprawę. Pozostają jej do zapłacenia astronomiczne długi, które miała nadzieję pokryć z odszkodowania. Zdesperowanej Erin udaje się wybłagać u Eda, by dał jej pracę w swojej kancelarii. Wertując akta kobieta przypadkowo trafia na ekspertyzy medyczne, które zwracają jej uwagę. Zaintrygowana zaczyna badać sprawę i odkrywa, że potężny koncern dopuścił do zanieczyszczenia wód gruntowych w małym prowincjonalnym miasteczku, którego mieszkańcy od dawna zapadają na najróżniejsze choroby. Poruszona przekonuje szefa, by pozwolił jej przeprowadzić dochodzenie w tej sprawie i z jego pomocą kieruje sprawę do sądu, walcząc o największe odszkodowanie w historii amerykańskiego wymiaru sprawiedliwości...

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK, 23-27 marca 2020 r.

Gliniarze - godz. 17:00
Trzy pary detektywów znów ruszają w teren, aby ścigać podejrzanych i zwalczać przestępstwa na terenie Warszawy i okolic.
Czym będą się zajmować „Gliniarze” w nowych odcinkach? Sprawa postrzelonego mężczyzny obawiającego się zemsty grupy przestępczej, porwanie nastolatka, poszukiwania naśladowcy seryjnego zabójcy, śledztwo w sprawie cennej biżuterii, w którym trop prowadzi do znanego złodzieja i włamywacza, a także uprowadzenie młodej dziewczyny. Do tego życiowe problemy i perypetie, z którymi musi borykać się każdy z funkcjonariuszy.

Pierwsza miłość - godz. 18:00
Kolejne życiowe zawirowania mieszkańców Wrocławia i Wadlewa. Co czeka ich tym razem?
Mikser za wszelką cenę chce pomóc byłej ukochanej wyrwać się z agencji towarzyskiej i rozpocząć wspólnie z nią nowe, spokojne życie z dala od gangstera Bolo, który traktuje ją jak swoją własność. Pomimo starań, Mikołaj nie wie jak uratować porwaną przez bandytę dziewczynę. Przyjaciele orientują się, że chłopak wziął z pracy sznur, a wiedząc w jakim jest stanie obawiają się o jego życie. Czy Mikser, nie widząc szans na szczęśliwą przyszłość z Magdą, faktycznie postanowi skończyć ze swoim życiem? Z kolei w Wadlewie Seweryn dowie się, że jego ukochana jest w ciąży! Mężczyzna nie zamierza ukrywać swojego szczęścia, ale po rozmowie z Olkiem nabiera podejrzeń, że to nie jego dziecko. Postanawia porozmawiać z Kazanową, a gdy dowiaduje się prawdy, zrozpaczony wyrzuca ją z domu. Nie może uwierzyć, że został zdradzony. Czy Karolina będzie zmuszona wychować dziecko sama, bez wsparcia Seweryna?

#ZOSTAŃWDOMU! Z Polsatem!

Komentarze
© Polsat 2020