2020-03-12

Nicole Bogdanowicz i Kamilowi Kuroczce puściły nerwy…

0

Burza na parkiecie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”! Co się wydarzyło? Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko na pierwszy rzut oka wydają się zgraną parą, ale okazuje się, że ich wyjątkowo silne charaktery bywają źródłem konfliktów. Przed pierwszym tańcem na żywo w show Polsatu doszło do tak gwałtownej sprzeczki, że musiały interweniować osoby postronne.

Skromna, wycofana i spokojna Nicole Bogdanowicz ze śmiechem mówi o sobie „babcia”. Stroni od imprez, a wolny czas najchętniej spędza na spacerach z psem. Jednak gdy ktoś nastąpi jej na odcisk, potrafi pokazać pazurki i walczyć o swoje. Podczas prób do pierwszego odcinka pokłóciła się ze swoim tanecznym partnerem, a Kamil Kuroczko także pokazał, że ma wybuchowy temperament. - Nie kłócimy się często, ale jak już to robimy, to porządnie. Potem potrzebujemy czasu, żeby ochłonąć - przyznała w jednym z wywiadów aktorka występująca w serialu „Przyjaciółki” w roli Julki. - Gdy dochodzi do starć, nikt nie chce odpuścić - dodała.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Nicole Bogdanowicz (@nicole.bogdanowicz)

Podczas występu na żywo para zatańczyła jive'a do utworu „Two Hearts” z repertuaru Phila Collinsa i poradziła sobie bardzo dobrze. Po kłótni między tanecznymi partnerami nie było śladu.

Co czeka Nicole Bogdanowicz i Kamila Kuroczko w kolejnym występie na parkiecie? Nowa choreografia, tym razem do tańca standardowego. Czy w ich przypadku sprawdzi się powiedzenie „kto się lubi, ten się czubi”? Czy podobne emocje znów dadzą o sobie znać podczas generalnej próby? Może być jeszcze bardziej stresująco, bo w drugim odcinku aż dwie pary żegnają się z show.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez dancer (@kamilkuroczko)

Nicole, która uwielbia sporty ekstremalne i ma za sobą skoki ze spadochronem, w inny sposób odczuwa adrenalinę podczas publicznych występów tanecznych. Denerwuje się przed każdym z nich. - Jako dziecko zostałam zapisana do szkoły tańca. Byłam na tyle fatalna, że instruktorzy stawiali mnie... w ostatnim rzędzie. Pomimo że byłam niższa od innych dzieciaków (śmiech). Dosyć szybko zrezygnowałam - wspomina. Teraz ma okazję, żeby pokazać, jak bardzo się pomylili.

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Poznaj style taneczne w „Tańcu z Gwiazdami”. Zobacz wideo!
Malwina Wędzikowska: Stroje są dumą „Tańca z Gwiazdami”

Komentarze
© Polsat 2020