2020-03-10

Sylwester Wilk rozkochał w sobie taneczną publiczność

0

Poruszająca historia uczestnika „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Ma 24 lata, a jego życie to gotowy materiał na trzymający w napięciu i pełen dynamicznych zwrotów akcji scenariusz filmowy! Jest w nim dramat, walka o życie, wielkie marzenia i zwycięstwo. Sylwester Wilk pokonał nałogi, otrząsnął się po ciężkim wypadku, a teraz oczarował widzów Telewizji POLSAT.

- Zobacz, jak nisko trzeba upaść, żeby się potem podnieść i być tu, gdzie jesteś. Jestem zaszczycona, że mogę cię oceniać. Bądź przykładem dla wszystkich ludzi, którzy siedzą przed telewizorem i nie mają siły się podnieść - mówiła wyraźnie wzruszona Iwona Pavlović. Nie tylko jurorkę poruszyła historia Sylwestra Wilka, która została opowiedziana przed jego pierwszym tańcem w programie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sylwester Wilk (@sylwesterwilkofficial)

Miał dwanaście lat gdy zaczął biegać. Wkładał w to całe serce, więc bardzo szybko pojawiły się pierwsze sukcesy. Niestety kilka lat później wpadł w tarapaty. Uzależnił się od alkoholu, narkotyków i leków. To właśnie wtedy po raz pierwszy musiał walczyć o swoje życie. Sylwester na szczęście zerwał z nałogami i wrócił do sportowego trybu życia, a w sierpniu 2019 roku wziął udział w programie „Ninja Warrior Polska”. Ale szczęście znowu się od niego odwróciło. Młody mężczyzna uległ poważnemu wypadkowi, w wyniku którego stracił nogę...

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sylwester Wilk (@wilktrenuje)

W jednym z pierwszych wywiadów po wypadku zapowiedział, że za trzy miesiące zobaczy go biegającego. Przeprowadzająca z nim wówczas wywiad dziennikarka zjawiła się na pierwszym odcinku „Tańca z Gwiazdami”, żeby zobaczyć, jak radzi sobie sportowiec. - A nie mówiłem? - śmiał się.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sylwester Wilk (@sylwesterwilkofficial)

Jednak tuż przed wyjściem na parkiet wcale nie było mu do śmiechu, a trema mocno dała o sobie znać. Dokuczał mu też ból, który wywołały ostatnie długie treningi. Na szczęście Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz spisali się znakomicie, a ich walc angielski do utworu „Against All Odds” zebrał ogromne brawa i pochwały od jury.

Jak młody wojownik poradzi sobie w drugim odcinku?

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Poznaj style taneczne w „Tańcu z Gwiazdami”. Zobacz wideo!
Malwina Wędzikowska: Stroje są dumą „Tańca z Gwiazdami”

Komentarze
© Polsat 2020