2020-03-08

„Ślad” - odcinek 100: Zabójcze selfie

0

We Wrocławiu zostaje zamordowana Irena Stawska, śpiewaczka operowa. Śledczy podejrzewają, że jest kolejną ofiarą grasującego po mieście seryjnego zabójcy. Po dokonaniu zbrodni mężczyzna fotografuje się z ciałem ofiary, po czym wycina swoją twarz ze zdjęcia i taką „pamiątkę” pozostawia przy zwłokach.

Oglądaj serial „Ślad” online na IPLA.TV.

Centralny Wydział Śledczy na wszelkie sposoby próbuje dowiedzieć się, kim jest tajemniczy morderca, który tak bestialsko traktuje swoich denatów.
- To już szósta ofiara. Tym razem śpiewaczka operowa. Musi być jakaś logika w wyborze ofiar - z przejęciem stwierdza Renata Różańska.
- To przecież szaleniec. On po prostu lubi zabijać... - opiniuje laborant Jacek Zaręba, próbując dać jej do zrozumienia, że nie sposób pojąć motywów, jakimi kieruje się zabójca.
- Mylisz się. Nawet seryjni mordercy mają swoje zasady - kwituje podinspektor.

Rozwikłanie zagadki kryminalnej utrudnia fakt, że śledczy nie mogą w żaden sposób odgadnąć kryteriów wyboru, jakim kieruje się w swoich atakach tzw. „Fotograf”. Jego ofiary to ludzie w różnym wieku, z odmiennych warstw społecznych, zajmujący się całkowicie innymi profesjami… Wiedzą jedno. To profesjonalista, który strzela tylko jeden raz, bezbłędnie w to samo miejsce, używając tłumika.

CWŚ odnajduje na szyi denatki ślady szminki i śliny Alicji Mirowskiej - koleżanki z opery. Wszystko wskazuje na to, że były ze sobą w dość bliskiej relacji. Czy kochanka ofiary maczała palce w tej okrutnej zbrodni?  

Ślad w niedzielę o godz. 23:10 w Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2020