2020-03-01

„Ślad” - odcinek 99: Zatrute wino

0

Centralny Wydział Śledczy prowadzi śledztwo w sprawie nagłej śmierci dwóch studentek: Mai Solskiej i Diany Florek. Dziewczyny zostały otrute dodaną do wina trucizną. Ustalono ponadto, że denatki dorabiały jako prostytutki. Okazuje się także, że Solska zaszła w ciążę ze znanym w mieście hulaką i imprezowiczem, Wiktorem Draganem. Czy to on jest zabójcą?

Oglądaj serial „Ślad” online na IPLA.TV.

Policjanci z CWŚ początkowo podejrzewają, że kobiety zostały zamordowane przez Dragana bądź... szefa ochrony w firmie jego ojca - Klimczaka.
- Maciej Klimczak, podinspektor w stanie spoczynku, były pracownik wydziału walki ds. przestępczości zorganizowanej - referuje Zaręba, szukając informacji na temat podejrzanego.
- Czyli wie co i jak… Musimy mieć na niego coś mocnego - stwierdza lekko zmartwiona Kinga Bielska.
Komisarze cały czas obserwują mężczyznę. Chcą dowiedzieć się czegoś więcej na jego temat. Podstępem zabierają wyplutą przez niego gumę do żucia, celem zbadania jego DNA.

Okazuje się jednak, że Klimczak zapłacił jedynie Solskiej za aborcję. Mężczyzna naprowadza śledczych na trop drobnego oszusta Antoniego Bednarskiego, zwanego Banderasem. Wychodzi na jaw, że to Florek był celem zabójcy, a nie Solska...

Kto dopuścił się tak potwornej zbrodni?

Ślad w niedzielę o godz. 23:10 w Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2020