2020-02-21

Kamila Boruta w Studio IPLA: Chcę śpiewać, jak...

0

Uczestniczka 13. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w osobistym wywiadzie. Co oznacza dla niej bycie dobrą aktorką? Czy Kamila Boruta czuje się celebrytką? Co zrobiłaby, gdyby otrzymała zaproszenie do „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”? Jakie ma pasje? Czym nas zaskoczy wiosną w Polsacie?

Kamila Boruta to aktorka znana z desek renomowanych stołecznych teatrów. Widzowie Czwórki poznali odgrywane przez nią bohaterki m.in. w serialach „Nokaut” oraz „Miłość na zakręcie”. W Studio IPLA, w rozmowie z Michałem Pogodowskim, artystka wskazała m.in. jaka jest różnica między grą w teatrze a występowaniem w serialu.

Jedna z ośmiu gwiazd muzycznego show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” opowiedziała o tym, w kogo chciałaby się wcielić i jak znosi wielogodzinną charakteryzację. Czy boi się opinii jury? Kamila Boruta znana jest z tego, że chroni swoją prywatność. Michałowi Pogodowskiemu zdradziła, co jest jej nietypowym hobby. Jak wzięta aktorka spędza wolny czas? Nie zabrakło również zagadnień związanych z niuansami pracy aktora. Dowiedzieliśmy się, czy w teatrze istnieją jakieś przesądy i jak odnosi się do nich goszcząca w Studio IPLA.

Tematy odcinka:
- Czy Kamila Boruta chce być celebrytką?
- Kogo chciałaby zagrać w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?
- Na czym polega różnica między grą w teatrze a grą w serialu telewizyjnym?
- Jakie są aktorskie przesądy?
- Wymarzona rola Kamili Boruty to...
- Życie to nie tylko praca - jakie jest hobby artystki?

13. edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo od 7 marca w sobotę w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Komentarze
© Polsat 2020