2020-02-21

„Czarna Pantera” w Polsacie. Co mówią twórcy filmu?

0

Hit o superbohaterach w piątek 21 lutego o godz. 20:00. Mamy materiały ekstra! Tytułowa Czarna Pantera musi stanąć w obronie całego świata. Prezentujemy dodatki specjalne, w których wypowiadają się aktorzy, producenci i reżyser. - Szczęka musi opadać - zachwala produkcję Chadwick Boseman, odtwórca głównej roli.

Pierwszy raz Czarną Panterę poznaliśmy w obrazie „Kapitan Ameryka. Wojna bohaterów”, gdzie usłyszeliśmy część jej historii. Teraz zobaczymy, skąd pochodzi i z czym się mierzy. - Musi stawić czoła wielkiemu wyzwaniu, jakim jest... objęcie tronu - tłumaczy Chadwick Boseman.

Film powstał na podstawie komiksu o tym samym tytule, ale twórcy podkreślają, że to, co mogliśmy przeczytać, różni się od tego, co zobaczymy na ekranach. - W końcu lepiej go poznamy i będzie prawdziwa jazda - podkreśla Stan Lee, producent wykonawczy.

Wakanda, czyli ukryte państwo, w którym Czarna Pantera staje się monarchą, skrywa najlepiej strzeżoną tajemnicę. - To naprawdę fascynujący świat - wyjaśnia Lupita Nyongo'o, filmowa Nakia. Kraj zasilany jest przez specyficzny surowiec, którego pożąda całą ludzkość. Czy stanowi on również dla niej zagrożenie? Przed czym dokładnie musi ochronić wszystkich tytułowy superbohater?

„Czarna Pantera” w piątek 21 lutego o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2021