2020-02-12

Gosia Andrzejewicz: Ta edycja programu zaskoczy widzów

0

Uczestniczka „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” o tym, dlaczego warto oglądać show wiosną. Gosia Andrzejewicz w kolejnych odcinkach będzie się wcielać w przeróżne postaci ze świata muzyki. Jak fani autorki takich przebojów jak „Pozwól żyć” czy „Słowa” zareagowali na udział idolki w programie? Jak artystka pogodzi z nim swoje dotychczasowe plany zawodowe? Opowiedziała o tym w rozmowie z POLSAT.PL.

- Jakie było pani pierwsze skojarzenie z programem „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? 
- Program ten jest bardzo ciekawym, a zarazem trudnym wyzwaniem. Wcześniej widziałam kilka odcinków, bo zazwyczaj każdy weekend mam zajęty koncertami.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez GOSIA ANDRZEJEWICZ (@gosiaand)

- Wraz z podjęciem decyzji o wzięciu udziału w show, musiała się pani przeprowadzić do Warszawy. Czy było to duże poświęcenie? Jak na ten moment podoba się pani życie w stolicy?
- W związku z zajętościami związanymi z show musiałam przeprowadzić się do Warszawy. Przez ten czas moje życie bardzo się zmieni. Na pewno nie będzie to dla mnie łatwy okres. Warszawska codzienność na pewno jest dla mnie wyzwaniem, wszystko toczy się szybko, wszechobecne korki, dużo różnych zajęć. Na chwilę obecną podoba mi się.

- Uczestnicy podkreślają zawsze, że program pochłania bardzo dużo czasu przez kilka tygodni. Czy musiała pani zrezygnować z innych wyzwań zawodowych?
- Na czas trwania show musiałam przeorganizować moje życie zawodowe. Zawiesiłam prace nad nowymi utworami. Największym wyzwaniem było pogodzenie show z moimi wyjazdami koncertowymi.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez GOSIA ANDRZEJEWICZ (@gosiaand)

- Jakie były reakcje fanów na wiadomość, że zobaczymy panią wiosną w Telewizji POLSAT? 
- Moi fani przyjęli tę informację bardzo dobrze. Wielu z nich ogląda ten program od wielu edycji i bardzo chcieli zobaczyć mnie w tym show.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez GOSIA ANDRZEJEWICZ (@gosiaand)

- Czego pani życzyć w programie? 
- Świetnej zabawy.

- Dlaczego warto oglądać tegoroczną edycję „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?
- Ponieważ z pewnością zaskoczy telewidzów ciekawymi metamorfozami, pokazując uczestników od tej strony, z jakiej ich nie znają.

Rozmawiała Julia Borowczyk

  

13. edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo od 7 marca w sobotę w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Komentarze
© Polsat 2021