2020-01-30

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Zobacz, od czego zaczęli!

0

Uczestnicy 13. edycji programu pracują nad pierwszymi metamorfozami. Gwiazdy ze świata muzyki i filmu uchyliły rąbka tajemnicy i pokazały kulisy przygotowań do przebojowego show Telewizji POLSAT. Już teraz wiemy: będzie się działo! W jaki sposób rozpoczęła się przygoda nowej ósemki bohaterów „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

Udział w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to wiele godzin spędzonych na dopracowywaniu szczegółów charakteryzacji. Na początek uczestników czekało przygotowanie odlewów twarzy. Gosia Andrzejewicz postanowiła podejść do zadania na wesoło. - Po treningu czas na maseczkę - napisała pod zdjęciem, na którym widać zielony odlew. Fani wokalistki szybko złapali żart, dopytując w komentarzach o właściwości takich zabiegów upiększających. Jaka postać czeka na autorkę przeboju „Pozwól żyć”?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez GOSIA ANDRZEJEWICZ (@gosiaand)

W podobnym tonie rozpoczęciem przygotowań pochwaliła się Kamila Boruta. - Znajdź różnice - zachęcała swoich fanów do zabawy na Instagramie. Która podoba wam się bardziej: ta po lewej czy po prawej stronie?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kamila Boruta (@kama_boruta)

Na początku Natalia Avelon była pełna obaw, nazywając odlew „lekką klaustrofobią”, ale gwiazda przezwyciężyła swój strach. - Co cię nie zabije, to cię wzmocni - napisała w poście na Instagramie. Zgadzamy się w stu procentach!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez NATALIA AVELON (@natalia_avelon_official)

Którzy z uczestników są waszymi faworytami do wygranej?

13. edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo wiosną 2020 roku w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Komentarze
© Polsat 2020