2020-01-19

Oto uczestnicy 13. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

0

Kto wystąpi wiosną 2020 roku w rozrywkowym show Telewizji POLSAT? Przed bohaterami programu niezwykłe role do odegrania, które sprawdzą ich talent wokalny i aktorski. Kto zachwyci widzów i jury? W 13. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zobaczymy ośmioro artystów: Czadoman, Maurycy Popiel, Filip Gurłacz, Karol Dziuba, Gosia Andrzejewicz, Marta Gałuszewska, Natalia Avelon i Kamila Boruta. Poznajcie ich sylwetki.

Dwie Telekamery dla najlepszego programu rozrywkowego i nominacja do trzeciej - to świadczy o fenomenie tego show! Wiosną zobaczymy kolejnych ośmiu utalentowanych artystów, którzy wcielą się w najsłynniejsze gwiazdy, a także przekażą pieniądze na wybrany cel charytatywny. Poznajcie uczestników 13. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, którzy pokażą, na co ich stać! 

Czadoman - Paweł Dudek to król dyskotek! Hity „Ruda tańczy jak szalona”, „Chodź na kolana” czy „Hej, hej bawmy się” rozgrzewają polskie parkiety. Jego teledyski obejrzano na YouTube ponad 300 milionów razy, a debiutancka płyta „Czadomania” pokryła się podwójną platyną.

Maurycy Popiel - zawładnął sercami damskiej publiczności zarówno w „Pierwszej miłości”, jak i w „M jak miłość”. Śpiewa od najmłodszych lat - w dzieciństwie był członkiem Chóru Chłopięcego Filharmonii Krakowskiej, a jako nastolatek Chóru Katedry Wawelskiej.

Filip Gurłacz - uczył się od wielkich twórców polskiego kina: w „Mieście 44" Jana Komasy zagrał odważnego powstańca, a w „Powidokach" Andrzeja Wajdy - studenta charyzmatycznego malarza Strzemińskiego, u boku Bogusława Lindy. Obecnie możemy oglądać Filipa jako intryganta Oskara w hicie Polsatu „Pierwsza miłość” i najnowszym sezonie „Watahy”.

Karol Dziuba - przede wszystkim jest aktorem teatralnym. Jesienią ubiegłego roku jako Jerzy Zajdler, kochanek serialowej Marty (Weronika Rosati) w „Zawsze warto”, zelektryzował fanki serialu, które z niecierpliwością czekają na drugi sezon produkcji Polsatu.

Gosia Andrzejewicz - popularna piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów, współpracowała nawet ze światową gwiazdą lat 90. Mowa oczywiście o Dr Albanie, z którym nagrała singiel „Lover Boy”. Jej własne utwory: „Słowa”, „Pozwól żyć” czy „Trochę ciepła” szybko poszybowały na szczyty list przebojów stacji radiowych i telewizyjnych.

Marta Gałuszewska - obiecująca młoda wokalistka o pięknym uśmiechu i charakterystycznych kolorowych włosach, która szturmem podbija polską scenę muzyczną! Zaczynała na ulicach największych miast Polski, a także w trójmiejskich i wrocławskich lokalach. Ulica przerodziła się w wygraną „The Voice of Poland” i kontrakt z dużą wytwórnią muzyczną, a to z kolei przekuło się w platynowy debiutancki singiel „Nie mów mi nie” oraz koncerty w całym kraju.

Natalia Avelon - Polka, którą pokochali Niemcy. Aktorka i wokalistka, która wspólnie z Ville Valo, wokalistą zespołu HIM wylansowała przebój „Summer Wine”. Hit znalazł się w czołówkach europejskich list przebojów oraz zdobył Platynową Płytę.

Kamila Boruta - jej zawodowa przygoda z Teatrem Rampa, słynącym z doskonałych musicali i widowisk muzycznych, trwa już 13 lat! Stale współpracuje również z Teatrem Capitol w Warszawie. Najbardziej znana telewidzom między innymi z głównej roli w serialu Czwórki - „Miłość na zakręcie”.

13. edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo wiosną 2020 roku w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Komentarze
© Polsat 2020